עשרות מסכי טלוויזיה נתרמו לחולי הקורונה הנמצאים במחלקת 'כתר' ברמב'ם,כדי להקל על השהייה בבידוד. צילום: דוברות רמב'ם

סיגל אמסלם ראש מדור תרומות במחלקי משאבי חוץ של רמב'ם יזמה את הפנייה לתורמים והם ביקשו להישאר אנונימיים. 'זוהי תרומתם הצנועה למאבק בנגיף שמשפיע על כל אחד ואחת מאתנו' הם אמרו וסיגל אמסלם התרגשה ואמרה כי 'בימים אלו אנו רואים את הישראלי היפה. זה בהחלט מחמם את הלב לראות איך כולם נרתמים, כל אחד בדרכו שלו, לנושא'

פורסם ב: 25/03/2020 09:39

מסכי טלויזיה שנרתמו לטובת מחלקת 'כתר' ברמב'ם. צילום: דוברות רמב'ם
בימים אלו, כאשר התושבים נמצאים בבידוד כזה או אחר, נראה כי אפשרויות הבידור השונות הופכות למשמעותיות ביותר בהתמודדות עם השלכות הקורונה.

לצד החשש הבריאותי, נהלי הניקיון הקפדניים והפרידה מהסביבה הקרובה, השהות בידוד רפואי היא תקופה לא קלה עבור המטופלים. ברמב'ם הרימו את הכפפה ופנו אל מספר גופים, חברות ונדבנים שונים, אשר החליטו להתאגד ולתרום יחד לא פחות מאשר 35 (!) מסכי טלוויזיה חדשים לרווחתם של מטופלי מחלקת ה'כתר' בבית החולים. .

סיגל אמסלם ראש מדור תרומות במחלקי משאבי חוץ של רמב'ם יזמה את הפנייה לתורמים אשר ביקשו להישאר אנונימיים. 'זוהי תרומתם הצנועה למאבק בנגיף שמשפיע על כל אחד ואחת מאתנו' הם אמרו וסיגל אמסלם התרגשה ואמרה כי 'בימים אלו אנו רואים את הישראלי היפה. זה בהחלט מחמם את הלב לראות איך כולם נרתמים, כל אחד בדרכו שלו, לנושא'

מחלקת ה'כתר' ברמב'ם פועלת מזה כשבועיים ומכילה 30 מיטות אשפוז לטיפול בחולי קורונה. בימים אלו פועלים צוותי רמב'ם מסביב לשעון, כדי לפתוח את מחלקת 'כתר' 2, אשר תאפשר אשפוז של עוד 30 חולי קורונה במצבים שונים. המחלקות ממוקמות בבית החולים הישן לילדים ברמבקם, ע'ש 'מאייר' הנמצא במתחם מבודד משאר מחלקות בית החולים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ד'ר יובל פריפלד רופא בכיר במחלקה האורולוגית...
*   לראשונה בצפון: המרפאה שמטפלת במתקפה...
*   נבחרו העובדים המצטיינים לשנת 2019 של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים