אירה דולפין השיקה מיזם חדש עם קניון הדר בירושלים . כתבה: רונית קיטאי

בסלון עם אירה דולפין – גורו הבריאות והספורט: שיעורי ספורט ואימונים אישיים – ללא תשלום

פורסם ב: 23/03/2020 09:30

אירה דולפין בשיתוף פעולה עם קניון הדר ירושלים .צילום: יח'צ
בעקבות המצב הכרוך בתקופת בידוד ארוכה ושהות מתמשכת בבית, השיק קניון הדר ירושלים את המיזם החדשני בשיתוף אירה דולפין. במסגרת המיזם יציעו באון ליין, לקהל הרחב, ללא תשלום, שיעורי ספורט ואימונים, בליווי טיפים של תזונה נכונה ומתן מענה על שאלות הצופים בנושא ספורט ובריאות- בהנחייתה של אירה. פתוח לכלל הציבור בזירות ובפלטפורמות הדיגיטליות.

מידי יום, בשעה 17:00 תעלה אירה דולפין למשך עשרים דקות לבמות הדיגיטליות של קניון הדר, ביניהם: אינסטגרם, פייסבוק וערוץ יוטיוב, עם שיעור ספורט בו ידגמו תרגילים אותם ניתן לבצע בבית, ללא שימוש במכשירים, ותסיים במתן טיפים ומענה על שאלות הצופים.

לירון אלקיים מנכ'ל קניון הדר על המהלך: 'קניון הדר רואה לנגד עיניו בימים אלה את טובת הציבור הירושלמי והישראלי ואנו מתייחסים למיזם זה כשליחות לציבור- פעילות מבורכת שתאפשר לכולם לשמור על שגרת יום בריאה יחד עם שפיות נכונה לנו ולבני המשפחה'.

אירה דולפין, נחשבת בישראל לגורו בתחום הכושר, הספורט והתזונה, שינתה במהירות את נשות תל אביב והכניסה אותן לעולמות הכושר תוך שינוי אורח חיים והעצמה נשית מאתגרת. אירה היא הבעלים של ה'פינק רום' רשת סטודיו לאימוני נשים, בעלת פינת כושר בערוץ 2, והשתתפה בעונה האחרונה של 'הישרדות'.

www.hadar-mall.co.il

קניון הדר ירושלים - פייר קניג, 26, תלפיות ירושלים 02-6726660
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ד'ר יובל פריפלד רופא בכיר במחלקה האורולוגית...
*   לראשונה בצפון: המרפאה שמטפלת במתקפה...
*   נבחרו העובדים המצטיינים לשנת 2019 של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים