איתן זינגר מנכ'ל אתר MADLAN יאפשר למתווכים פרסום חינם עד תום הסגר. צילום: דרור כץ

איתן זינגר: ' אנחנו מאפשרים לגלגלי הנדל'ן לנוע. זאת לאור צעדי המדינה המגבילים מאד את התנועה של האזרחים, וכפועל יוצא מכך את הביקור הפיזי של רוכשי ושוכרי הדירות'

פורסם ב: 20/03/2020 00:12

איתן זינגר מנכ'ל אתר מדלן. צילום: דרור כץ
מוסיף איתן זינגר: ' מדלן יזמה צעדים תומכים לכל מוכרי ומשכירי הדירות ומאפשרת לכל מתווך, מוכר, משכיר של דירה לקבל את כל לוח מדלן ללא עלות באופן חופשי, עד תום הסגר למעשה.

מתחילת המשבר ניכרה בעיקר בהלה ואי וודאות, אך עם ההודעה על ההיצמדות לבתים, לא צומצמו חיפושי הדירות במדלן, אך נחתכו באופן חד הביקורים הפיזיים בנכסים.ישנם מוכרים ומתווכים שעברו לכלי וידאו המציגים את הנכס, וכל השוק מסתגל למציאות החדשה.

שוק הנדל״ן ידע עליות ומורדות בכל העשורים האחרונים, ומי שמצוי בדברים, יודע כי אף רבות ההזדמנויות על האיומים. עם זאת, מעולם לא חווינו סגר פיזי על התושבים, דבר שחייב את מדלן לחשיבה מחדש כיצד לסייע למוכרי ומשכירי הדירות ולמתווכים. יצאנו ביוזמה במסגרתה אנו מזמינים את מוכרי ומשכירי הדירות להציג את כל הדירות שלהם, ללא תשלום, על מנת לאפשר לגלגלי הנדל'ן לנוע, ולהפשיר את הבהלה, בניגוד להקפאה הכללית.

הכרזנו על המהלך ואנחנו כבר רואים הצטרפות של אלפי דירות להשכרה ולמכירה במדלן, ומאות מתווכים חדשים כתוצאה מהחיבוק. אנו כולנו נלמד לחיות בעת המשבר, ולהיות יצירתיים בתוכו, וכשנצא ממנו- מצפות לרוכשים שפע הזדמנויות'
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   פרופ' פרץ לביא לשעבר נשיא הטכניון...
*   היהלומן ניסים זוארץ נבחר לתפקיד הנשיא...
*   סאלי גליצנשטיין (40) נבחרה כמנכ'לית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים