הלימודים בבתי הספר לא מתקיימים אך פועלים עובדי בית חולים 'כרמל' ומרפאות הקהילה.כך מצאו סידור לילדי העובדים. כתבה: רונית קיטאי

מספר רשויות נענו לבקשה והקצו מבנים והיום החלה לפעול 'קייטנת קורונה' ראשונה בחיפה בבי'ס זיכרון יוסף. השתתפו ילדי עובדים מבית החולים ומהמרפאות והפעילות הועברה ע'י אנשי צוות של 'כללית' ומתנדבים מהקהילה בחיפה

פורסם ב: 17/03/2020 17:02

קייטנה בחיפה לילדי עובדי 'כללית' בבית החולים ובקהילה. צילום: דוברות 'כללית'
'כללית' יזמה מסגרות תעסוקה לילדי העובדים בבית חולים 'כרמל' ובמרפאות הקהילה , זאת על מנת לאפשר המשך מתן שירות רפואי למטופלים ועבודה עם 'ראש שקט' לצוותי 'כללית'.


מאחר והסבים והסבתות נמצאים בקבוצת סיכון לסיבוכים קשים מהמחלה, יזמו ב'כללית' בחיפה וגליל מערבי מיני קייטנות עבור ילדי הצוותים. לשם כך, נעשתה פניה לרשויות המקומיות בבקשה להקצאת מבנים של בתי ספר, בהם ניתן להפריד בכל כיתה מספר קטן של ילדים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

מספר רשויות נענו לבקשה והקצו מבנים. היום החלה לפעול קייטנת קורונה ראשונה בחיפה בבי'ס זיכרון יוסף, בה השתתפו ילדי עובדים מבית החולים ומהמרפאות. הפעילות הועברה ע'י אנשי צוות של 'כללית' ומתנדבים מהקהילה בעיר חיפה , וזאת במטרה לאפשר להורי הילדים להמשיך ולטפל בחולים.

סיגל בלישה מנהלת משאבי אנוש של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, מסרה כי 'כללית' נערכת להרחבת הפעילות, כדי להעניק פתרונות למירב העובדים. כבר מחר תופעל עבור עובדי 'כללית' קייטנה נוספת על זו בחיפה שממשיכה לפעול עם קבוצות נוספות. הפעם בבית ספר בנהריה גם היא תופעל ע'י צוות כללית בסיוע עיריית נהריה. במקביל, עם הרחבת הפעילות והווספות ערים נוספות, מקווים בכללית לקבל סיוע מגורמים נוספים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מי הפתיעה את חברי צוות מוקד הלילה...
*   מהנדס, חוקר ננו ומשפטן באוניברסיטת...
*   ד'ר דליה קסנר, מנהלת חדשה -ישנה חזרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים