שיחה טלפונית עם הרופא שלך ב'כללית' מבלי שתצטרכו להגיע למרפאה.אז גם קור וגם קורוניה' .כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

רונן נודלמן מנהל 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי, מדגיש כי שירות זה מתווסף למסלולי שירות הייעוץ און ליין בכללית שפועלים כרגיל ואף הורחבו משעות הבוקר לשוהים בבידוד. שירות הייעוץ און ליין מאפשר לקבל ייעוץ רפואי מרחוק על ידי מומחים ואף להיעזר בתוצאות מכשיר הטייטו למי שרכש את המכשיר לבדיקה עצמית בבית

פורסם ב: 17/03/2020 16:36

רונן נודלמן. צילום. ערן לביא
נוכח ההמלצות להימנע מהגעה למרפאה ככל שניתן והנתונים שמראים על ירידה ניכרת בפניות מטופלים למרפאות, פתחה כללית, שממשיכה להפעיל את כל מרפאותיה ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי, אפיק שירות חדש שיאפשר לקבל טיפול ללא הגעה למרפאה, באמצעות שיחה טלפונית עם הרופא האישי. בשירות זה, ניתן לזמן ביקור טלפוני מוסדר אצל רופא הילדים או המשפחה האישי שלנו, בפניחה באפליקציה או באתר. לרופא מוקצה זמן ייעודי למפגש טלפוני עם המטופל שלו, ממש כמו בפגישה אישית והוא מתעד את הכול בתיק האישי, מנפיק מרשם וירטואלי לתרופות, או הפניה לבדיקות, למיון וכו' עפ'י הצורך. עתה ניתן גם לקבל ייעוץ ישירות מהרופא האישי המוכר לך במרפאת האם שלך.

שירות השיחות הטלפוניות החל לפעול ב'כללית' גם לשיחות טיפול ממושכות עם הפסיכיאטרים וצוות הפסיכיאטריה במערך בריאות הנפש בקהילה ובמהלך הימים הקרובים תותקן גם תוכנה לניהול שיחה טיפולית בטלה - רפואה בתחום הפסיכיאטריה, תוך הקפדה מלאה על סודיות רפואית.

רונן נודלמן מנהל 'כללית' במחוז חיפה והגליל המערבי: 'אנחנו פועלים למציאת פתרונות בהתאם למציאות המשתנה, כדי להבטיח שהמטופלים שלנו מקבלים מענה גם במציאות המאתגרת של הקורונה, כשהם נדרשים להימנע מהגעה שלא לצורך למרפאות, להיות בבית, להיות בבידוד. כמו כן, אנו מכינים תשתית למרפאות ייעודיות שיטפלו רק במטופלים שנמצאים בבידוד. כהכנה לקראת הפעלתן נערך אתמול, בשיתוף עם פיקוד העורף ומשרד הבריאות, תרגול ותדרוך של צוות של מרפאה באזור הקריות'.
רופא און ליין. צילום: דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מתחברים להנקה: רמב'ם מציין את שבוע...
*   20 אופנועי חירום וטרקטורונים חדשים...
*   הפגנת סגל בית החולים זיו בצפת. 'מחיאות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים