הספר השלישי בסדרת ספרי הסייבר הוא 'סייבר ובדיקות חוסן לרשתות ארגוניות' מאת רומן זאיקין ואילן מינדל. HackerU . הוצאת 'אוריון'

הספר סייבר ובדיקות חוסן לרשתות ארגוניות מיועד לכל מי שנמצא בתחילת דרכו בעולם אבטחת המידע וההאקינג ומעוניין להרחיב את כישוריו ולהתמקצע בהבנת הסביבה הארגונית ובתקיפתה.

פורסם ב: 16/03/2020 15:02

סייבר ובדיקות חוסן לרשתות ארגוניות מאת רומן זאיקין ואילן מינהל. הוצאת אוריון
הספר 'סייבר ובדיקת חוסן לרשתות ארגוניות' מעניק כלים פרקטיים לביצוע בדיקת חוסן מלאה, להתמודדות עם מכשולים ולעקיפת כלי הגנה שונים המצויים כיום במרבית הארגונים. מחברי הספר רומן זאיקין ואילן מינהל (‏‏‎Ilan Mindel‎‏ ו‏‎Roman Zaikin‎) הם מומחי סייבר ואבטחת מידע ישראלים, בעלי ניסיון מעשי של למעלה מעשר שנים בבדיקות חוסן ובחקר חולשות אבטחה. כמו כן הם מרצים זה כמה שנים בכנסים בנושא סייבר בארץ וברחבי העולם ועוסקים בהוראת המקצוע למאות תלמידים מידי שנה.

הם מסבירים כי 'בספר אנו מתארים שלל תרחישים מהעולם האמיתי ומציגים באופן מפורט, הכולל צילומי מסך, שורות קוד, טיפים והסברים, את כל שלבי התקיפה עד להשגת היעד. מלבד הטכניקה אנו מדגישים גם את הלוגיקה המיוחדת המאפיינת את חשיבתם של האקרים מוצלחים'.

סדרת הספרים סייבר ובדיקות חוסן כוללת רמות שונות של תכנים המיועדים לחשוף את הקוראים לרזי ההאקינג ואבטחת המידע. בין שאתם מתחילים המתעניינים בתחום ורוצים לרכוש כישורים בסיסיים, ובין שאתם האקרים שכבר עשו את צעדיהם הראשונים ורוצים להתקדם – בסדרה זו תיחשפו לידע עצום המוחות הגדולים בתחום.

עיצוב הספר : סטודיו לב-ארי. הפקה: אורלי לוי הספר מכיל 320 עמודים ומחירו 129 ש'ח בחנויות הספרים הנבחרות ובאתר 'אוריון'.


www.orion-books.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'פריחה מאוחרת - שבילים מדברים לנו'...
*   'טלטלה' ספר חושפני -אישי עד כאב מאת...
*   תכף נשוב' מאת אביב משל ז'ל. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים