כדי שיוכלו לעטות מסכות מיגון בבטחה גילחו מאות חובשים ופראמדיקים במגן דוד אדום את זקנם.כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

מתנדבי מד'א ברחבי הארץ שגידלו עד היום את זקנם לתפארת, הורידו את הזקנים ובכך נרתמו גם הם למאבק בנגיף הקורונה. לשם כך. עכשיו לאחר הסרת הזקן הם יכולים כבר לעטות באופן תקין את מסכות המיגון נגד הידבקות. אחד הראשונים שעשה זאת הוא ארז גלר מנהל מרחב 'כרמל'

פורסם ב: 15/03/2020 17:03

מנהל מרחב כרמל במדא ארז גלר לאחר הורדת הזקן . צילום: דוברות מד'א
אחד המתגלחים החדשים בארגון הוא מנהל מרחב כרמל ארז גלר, שראה חשיבות רבה במתן דוגמא אישית לעובדים והמתנדבים במרחב שאמר: 'הורדת שערות הזקן מאפשרת לחובשים והפראמדיקים לעטות את המסכה באופן מיטבי וביעילות מרבית, כשהיא צמודה לעור הפנים.

היה לי ברור שמה שאני מצפה מהעובדים והמתנדבים במרחב לא פשוט עבור רבים, ו'נאה דורש, נאה מקיים'. הורדתי את הזקן אחרי יותר מ-20 שנה, לאשתי והילדים ולכל מי שמכיר אותי זה היה מוזר מאוד, אבל אין לי ספק שבעת הזו, ובמסגרת תפקידנו, זה הדבר הנכון לעשות'.

גם יוסי ניימרק, חובש בכיר במד'א מאזור עפולה, החליט להוריד את הזקן לראשונה בחייו ונשמע כך: 'הזקן הוא חלק ממני, עוד מגיל 16.אפילו בצבא היה לי פטור ולא נדרשתי להוריד אותו. כעת, אני מבין את החשיבות לבריאות הציבור ולבריאותי שלי, ולכן התגלחתי. אני מרגיש קצת מוזר, וגם שאני נראה צעיר יותר, אבל לא מצטער לרגע, ומתכוון להמשיך לשמור על עור פנים חלק, על מנת שאוכל להמשיך לקחת חלק באופן מלא בפעילות של מד'א בנושא נגיף הקורונה'.
חובש בכיר במד'א יוסי ניימרק לאחר הורדת הזקן . צילום: דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מאות מעובדות רמב'ם נבדקו לגילוי מוקדם...
*   לראשונה בישראל: מכשיר רובוטי מדמה...
*   מתחם 'הילטון ביי' השיק בשיתוף פעולה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים