השחקנית הבינלאומית מורן אטיאס נבחרה כפרזנטורית של קניון הדר בירושלים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אסף לוי

אז נכון שהקניונים סגורים עכשיו בגלל המלחמה בנגיף הקורונה אך מקווים לזמנים טובים יותר ובינתיים צולם הקמפיין. מנהלת קניון 'הדר' בירושלים לירון אלקיים מספרת על הבחירה בפרזנטורית הנפלאה. הגיע זמן שמורן אטיאס שגדלה בכרמל המערבי בחיפה תחטף' גם לקמפיין של קניון חיפאי

פורסם ב: 15/03/2020 12:44

מורן אטיאס הפרזנטורית החדשה של קניון הדר ירושלים. צילום: אסף לוי
השחקנית הבינלאומית מורן אטיאס, נבחרה כפרזנטורית לשנת 2020 של קניון הדר, בירושלים. הקמפיין בכיכובה של אטיאס יעלה לקראת חודש אפריל 2020, בהשקעה של חצי מיליון ש'ח , לרגל חג הפסח ולרגל השקות קולקציות אביב קיץ 2020. הקמפיין יכלול בין היתר: שלטי חוצות, דיגיטל, מודעות במגאזינים, ופעילות רחבה ברשתות החברתיות.

לדברי לירון אלקיים מנהלת קניון הדר: 'הבחירה במורן אטיאס היא חלק מהאסטרטגיה של הקניון להמשיך ולתמוך בחנויות, בפעילויות והאטרקציות שקניון, מיתוג והגדלת החשיפה ברמה הארצית והמקומית, בקרב משפחות, נשים וגברים. לדבריה: "מורן אטיאס מייצגת הצלחה בינלאומית יחד עם ערכים ישראליים ושורשים. אטיאס מייצגת את החוזקה הנשית, הצלחה, העצמה, תרומה לקהילה ואופנתיות , ערכים המתכתבים לקניון'.

אטיאס הפכה להצלחה מסחררת באיטליה ובמשך שש שנים בארץ המגף הגישה תוכניות טלוויזיה פופולאריות, שיחקה בסרטים והייתה דוברת עיריית מילאנו. בשנים האחרונות אטיאס מנהלת קריירת משחק מרשימה בהוליווד בתפקידים ראשיים בסדרה המצליחה הרודן של FX, התרסקות ב Stars, ובסדרה הכפר של NBC. אטיאס שיחקה בסרטים מול אדריאן ברודי, ראסל קרואו וליאם ניסן וכעת נמצאת בחוזה פיתוח עם FX.

עבודתה ההומניטרית ענפה - אטיאס חילצה עשרות נפגעים לאחר רעידת האדמה בהאיטי ועזרה להקים את בית הספר התיכון הראשון שהיום מאכלס מעל 2000 תלמידים. אטיאס גם הקימה מיזם נשים בשם MeFirst שמקדם הזדמנויות עבור נשים.

קניון הדרנמצא בבעלות משולבת של הריבוע הכחול נדל'ן וחברת כלל נדל'ן והוא ממוקם ברחוב הראשי של תלפיות בירושלים. הקניון משתרע על שטח מסחרי של 26,000 מ'ר, ונמצאות בו 120 חנויות המתפרשות על ארבע קומות של מסחר וחמש קומות של חניה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   טל רמון בקמפיין אופנה ראשון שלו הצטלם...
*   קולקציית 'דלתא' עם 'דובוני אכפת לי'...
*   דלתא בחרה להחזיר את 'מר שמח' מסדרת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים