השבוע במרכז הרפואי 'בני ציון'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ענבל וילנר, ענבר עתיר, גלית רוזן

יום המשפחה חגגו ב'בני ציון'. בכנס בדאלאס ארה'ב הוצגו חמש עבודות ממחלקת היולדות של בית החולים. מפגש בנושא המערך הקריולוגי ומד'א, 'בייבילנד' במרכז הקונגרסים

פורסם ב: 04/03/2020 17:17

הכנס השנתי לרפואת האם והעובר.צילום : ד'ר ענבל וילנר
מרכז הרפואי בני ציון כינס את העובדים לציון 'יום המשפחה' . התאספו עובדים מכל מחלקות בית החולים וביניהם רופאים, אחיות, אנשי מנהל ומשק, מזכירות, משנעים, עובדי מטבח, עובדי ניקיון ועוד רבים וטובים, לתמונה מרגשת אחת שהביעה בדיוק את תחושת המשפחתיות שמובילים בבית החולים.

העובדים החזיקו בידיהם שלטים שמייצגים, בעיניהם, את הערכים עליהם בנוי בית החולים, אותם ערכים שהופכים את בית חולים למשפחתי וחם. מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן הדגיש: 'חרטנו על דגלנו להעניק למטופלים שלנו הרגשה של בית, גם כשהם חולים'.

****
בכנס השנתי של החברה לרפואת האם והעובר (SMFM) שהתקיים בדאלאס ארה״ב, הוצגו חמש עבודות ממחלקת יולדות במרכז הרפואי בני ציון - מנהל המחלקה לנשים ויולדות במרכז הרפואי דקר שלומי שגיא, ד'ר עינב קדור, ד'ר ענבל וילנר 'ד"ר אינה בלייכר.

בכנס השתתף גם ד'ר אילן קלדרון, סמנכ'ל 'בני ציון' ומנהל יחידת הפריה חוץ גופית במרכז הרפואי . כאשר העובדות המדעיות התקבלו מבין אלפי עבודות שמוגשות בכל שנה ועסקו במחקר בחידושים בתחום המיילדות במרכז הרפואי בני ציון.

****

המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי בני ציון בראשותה של ד"ר עידית דוברצקי מרי, יקיים ביום שלישי, ה-17 במרץ ב"ימה" בחיפה, מפגש בנושא המערך הקרדיולוגי ומדקא, שיכלול הרצאות ובהן של ד'ר עידית דוברצקי מרי מנהלת המערך הקרדיולוגי , על סיכום שנת 2019 נתוני STEMI, גיא קרשובר וד'ר בוריס צוטקו, הצגת מקרה:- החייאה מחוץ לבית החולים, ד'ר שולי היתאם על צנתור במהלך החייאה והרצאות רבות נוספות.

***

·1,200 משתתפים הגיעו לאירוע ההריוניות הגדול של המרכז הרפואי בני ציון ו'בייבילנד' שנערך במרכז הקונגרסים בחיפה אירוע ההריוניות של המרכז הרפואי בני ציון וחברת 'בייבילנד'. מאות המשתתפים שהגיעו, נהנו מהרצאה של מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי בני ציון ד'ר שלומי שגיא, ממתנות של מותגי התינוקות ומהופעה של עדי אשכנזי.
ד'ר עידית דוברצקי מרי, מנהלת מחלקת קרדיולוגיה במרכז הרפואי בני ציון. צילום: ענבר עתיר

ירוע ההריוניות הגדול של המרכז הרפואי בני ציון ובייבילנד - מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי בני ציון ד'ר שלומי שגיא . צילום : גלית רוזן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מי הפתיעה את חברי צוות מוקד הלילה...
*   מהנדס, חוקר ננו ומשפטן באוניברסיטת...
*   ד'ר דליה קסנר, מנהלת חדשה -ישנה חזרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים