אם התגעגעתם לטעם של עוגת שמרים במילוי עשיר של קרמל, קבלו את העוגה החדשה של חברת 'אחוה'.כתבה: רונית קיטאי

יובל מלאך סמנכ'ל השיווק של חברת 'אחוה' נהנה לשמוע כי לעוגה של חברת 'אחוה' יש טעם של אפייה בייתית. טיפ חשוב. אם תחממו אותה מעט לפני ההגשה, תקבלו עוגה בטעם עוד יותר מופלא והמחיר פשוט מצחיק. 9-11 ש'ח. כן. קראתם נכון

פורסם ב: 27/02/2020 13:47

עוגת שמרים במילוי בטעם קרמל 'אחוה'. צילום: יעל האן
יובל מלאך סמנכ'ל השיווק של 'אחוה' נהנה לקבל את כל המחמאות על טעם העוגה ואיכותה ואומר:'מוצרי המאפה זוכים להצלחה בשל העובדה שמדובר במוצר טעים ואיכותי, ולעוגה יש טעם של אפייה ביתית וועם מחיר אטרקטיבי ביותר. אנו שמחים לצרף טעם נוסף לסדרת העוגות, קרמל, ונמשיך להקפיד גם במוצר זה על מתן תמורה מירבית לכספו של הצרכן. אנו לא קופאים על השמרים ובקרוב מאוד נפתיע עם מוצרים חדשים נוספים'.כשר פרווה בהשגחת בד'צ העדה החרדית ירושלים.


עוגת שמרים בטעם קרמל הנפלאה עשויה מבצק שמרים נימוח במילוי עשיר של קרמל, והיא מצטרפת לסדרת המאפים הביתית של אחוה הכוללת עוגת שמרים שוקולד, קינמון ופרג • העוגה החדשה תשווק באריזת 400 גרם ובמחיר שווה לכל נפש.

סדרת העוגות הביתית של "אחוה" כוללת עוגת שמרים שוקולד, קינמון ופרג. העוגות איכותיות וטעימות, נמכרות במחיר שווה לכל נפש של כ- 10 שקלים לאריזת 400 גרם. לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק של חברת "אחוה", מוצרי המאפה זוכים להצלחה שכן מדובר במוצר טעים ואיכותי, בטעם של אפייה ביתית ובמחיר אטרקטיבי. "אנו שמחים לצרף טעם נוסף לסדרת העוגות, קרמל, ונמשיך להקפיד גם במוצר זה על מתן תמורה מירבית לכספו של הצרכן. אנו לא קופאים על השמרים ובקרוב מאוד נפתיע עם מוצרים חדשים נוספים". כשר פרווה בהשגחת בד'צ העדה החרדית ירושלים. העוגה במשקל 400 גרם כבר נמכרת ברשתות השיווק המובחרות ובמחיר הזה ועם הטעם המופלא היא נחטפת במהירות.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   SACARA השיקה סדרה 'ירוקה', מקצועית ומשקמת...
*   'סנו סושי' השיקה שקיות אשפה אטומות...
*   'סנו סושי' יצאו עם מפות ניילון שקופות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים