מי הגיעו לאירוע השקת מתחם ה'סינמה סיטי' החדש בחדרה? כתבה: רונית קיטאי. צילום: רועי בר

הבמאי אבי נשר ורעיתו איריס, השחקן יהודה ברקן, כוכב הרשת קווין רובין, השחקנית יובל וין, כדורסלני העבר מיקי ברקוביץ, אולסי פרי,שוקי שוורץ. ומוטי ארואסטי ועוד כוכבי עבר בתחום זה הגיעו לאירוע השקת מתחם הסינמה סיטי החדש בחדרה. קיבל הרבה איחולי הצלחה משה אדרי, מבעלי הסינמה סיטי וחברת NMC יונייטד והאיש המזוהה עם התעשייה המתחדשת של הקולנוע בישראל ועוד

פורסם ב: 26/02/2020 12:54

אבי אדרי, משה אדרי, צביקה גנדלמן, ניר שוחט, איל אדרי. צילום: רועי בר
משה אדרי, מבעלי מתחמי ה'סינמה סיטי' ואבי אדרי מנכ'ל מתחמי ה'סינמה סיטי', אירחו אנשי עסקים ותרבות מובילים באירוע השקת מתחם סינמה סיטי חדרה. האירוע נערך במעמד ראש עיריית חדרה, מר צביקה גנדלמן.

סינמה סיטי ממשיכה להתרחב עם מתחם בתי הקולנוע השביעי במספר שהיא פותחת. מתחם סינמה סיטי חדרה- מתחם הבידור, הבילוי והפנאי הגדול והמתקדם באזור הוקם בהשקעה של כ- 50 מיליון ש'ח, הממוקם במרכז MIXX חדרה – מתחם קניות ובילוי המשרת את כל תושבי האזור. המתחם יפתח לקהל הרחב מחר, 27.2.2020.מתחם הסינמה סיטי החדש בחדרה כולל מעל 1600 מושבים, 11 אולמות קולנוע מפוארים, המצוידים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ואולם VIP מפנק במיוחד.

האירוע משך אליו אנשי עסקים בכירים לצד אושיות תרבות רבות ואנשי ציבור מקומיים. היו :השר לשעבר יעקב אדרי, ראש עיריית אור עקיבא, גבי ואתי רוטר, מבעלי קבוצת האופנה 'קסטרו', פנינה אדרי, יעקב כהן, מבעלי הסינמה סיטי, מבעלי קבוצת NMC יונייטד, סולנג׳ אדרי, אלמנתו של לאון אדרי ז'ל, צביקה גיור מנכ'ל ובעלים ניופאן, איש העסקים אילן גרינבוים ורעייתו ורד, מנכ'לית עמותת ידידי המרכז הרפואי שיבא, כדורסלן העבר בעל השם המפואר שוקי שוורץ כיום מנכ'ל 'טולמנ׳ס', איש העסקים אפי רוזנהויז, איל אדרי סמנכ״ל מתחמי 'סינמה סיטי', לירון אדרי, מנהלת מערך ההפצה של סרטיי 'יונייטד קינג', רם מר, האדריכל שתכנן את מתחמי הסינמה סיטי בחדרה ובאר שבע, קובי ולימור בלדב, ניר שוחט מנכ'ל פוליגון נדל״ן, עו״ד עדי מאירי והבמאי המוערך אבי נשר ורעייתו איריס נשר צלמת מוערכת בזכות עצמה ועוד אח'מים רבים.

בארוחת הערב בירך ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן וגם משה אדרי, מבעלי מתחמי הסינמה סיטי ואבי אדרי, מנכ״ל מתחמי הסינמה סיטי ולאחריו יכלו האורחים לבחור אחד מבין שלושה סרטים שהוצגו באולמות שונים: 'שלוש שניות', 'אפשר לגלות לך סוד?' ו'בחורים רעים לתמיד'.

ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן ציין: 'זהו יום חג לתושבי חדרה והסביבה, שבמשך 17 שנים, מאז שנסגר בית הקולנוע האחרון שפעל בעיר, נאלצו לנדוד לצפות בסרטים בערים אחרות. מהיום, יוכלו תושבי העיר ליהנות מבילוי ברמה הכי גבוהה, הכי קרוב לבית, כראוי לעיר מרכזית בישראל'.

משה אדרי, מבעלי הסינמה סיטי וחברת NMC יונייטד והאיש המזוהה עם התעשייה המתחדשת של הקולנוע בישראל, הוסיף: 'אני נרגש לחנוך יחד עם משפחתי ושותפיי, את מתחם הבידור והבילוי החדש, כאן בחדרה עם מיטב החידושים והטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הקמת מתחם בידור, בילוי ופנאי בחדרה היה גם הוא ביוזמתו של אחי, לאון אדרי ז'ל, ולצערנו הוא לא זכה להגיע לפתיחתו.

סינמה סיטי חדרה מצטרף למשפחת הסינמה סיטי ולאחיו בבאר שבע, גלילות, ראשל'צ, ירושלים,,נתניה וכפר סבא אשר הפכו את חווית הקולנוע בישראל לחוויה תרבותית רב-גונית עם מיליוני צופים, אשר מצביעים ברגליהם מדי שנה. כמשקיעים הגדולים בתעשיית הקולנוע הישראלית, המפיקים למעלה מ 50% -מהסרטים הישראלים וכמפיצים עיקריים, אני גאה על כך ששמנו חותם והפכנו למודל לחיקוי בארץ ובעולם'.

אבי אדרי בנו של לאון אדרי ז"ל ומנכ'ל ה'סינמה סיטי' ציין : 'זהו יום שמח בשבילנו, אנחנו עמלים על מנת להגדיל את היצע בתי הקולנוע לכל תושבי ישראל ובמקביל לחדש ולעדכן את המתחמים הקיימים. אני בטוח שמתחם זה ישמש את כל תושבי חדרה והאזור ויהווה מקור גאווה ומקום בילוי מוביל. אנחנו נפעל יחד עם העיר ותושביה על מנת להרחיב את היצע התוכן והפעילות במתחם, הצגות, הרצאות , פעילות לימודים וכמובן מיטב הסרטים הטובים. כמובן אציין כי ניתן יהיה לערוך במקום גם כנסים, אירועים וימי הולדת במתחם'.
אבי אדרי, משה אדרי, קווין רובין. צילום: רועי בר

מוטי ארואסטי, אולסי פרי, שוקי שוורץ, צביקה גיור, מיקי ברקוביץ. צילום: רועי בר

לירון אדרי, אבי נשר, איריס נשר. צילום:רועי בר

יהודה ברקן. צילום: רועי בר

יובל וין. אם היא מוכרת לכם הרי שהיא התפרסמה בגיל שש בסדרה 'רמזור' בתפקיד בתם של לילך ואיצקו. צילום:רועי בר

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   באמצע משבר הקורונה הצטרפו אורטל אולמן...
*   'הקריטריון האולטימטיבי לדמוקרטיה...
*   'בריאותם של עורכי הדין אינה הפקר. אם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים