'שקדים קלויים' מאת אלי שקדי. הוצאה לאור 'כרמל' ירושלים

הספר 'שקדים קלויים' מאת אלי שקדי, הוצאה לאור כרמל ירושלים, הוא ספר המציג את סיפור חייו של המחבר כילד שגדל בירושלים של פעם וצמח והתבגר יחד אתה. סיפורים אישיים אך אפשר בהחלט להזדהות עם הדמויות

פורסם ב: 24/02/2020 16:39

שקדים קלויים מאת אלי שקדי. הוצאת 'כרמל' ירושלים
בשפה קולחת מתאר אלי שקדי את המקומות בהם גדל, דמויות שהשפיעו על חייו. דמויות מן הבוהמה הירושלמית, אירועים ויחסים בתוך המשפחה הגרעינית ומחוצה לה, בטרגדיות של מלחמה ובקומדיות קטנות של החיים.

הספר מגולל את סיפורו של ילד צעיר החבוי בתוך המבוגר, בוחן את עברו ואת עתידו, והמבוגר בוחן בעיני ילד את חייו, חלומותיו ופשרם.


אלי שקדי, מחבר הספר 'שקדים קלויים': 'בעיני רוחי ראיתי ספר המורכב מקובץ של סיפורים קצרים כמו חידת תצרף, כאשר מכל סיפור הקורא לומד פואנטה מחיי כילד וכמבוגר.בסיום הקריאה מתקבלת התמונה המלאה המתארת סיטואציות מחיי, התייחסויות היסטוריות, דרמות ודילמות. הספר 'שקדים קלויים' הוא ספר שכייף להניח ליד המיטה, לקרוא בו סיפור או שניים ולהירדם עם חיוך".

מחבר הספר אלי שקדי הוא בעל תואר בהנדסת מחשבים, בעברו היי-טקיסט שעבד כמתכנן ומתכנת מערכות הפעלה ביחידת סמך של משרד האוצר, ולאחר מכן בחברת היי-טק עולמית. בימים אלה הוא עובד כעורך לשון ותוכן ומתנדב למען הקהילה. הספר 'שקדים קלויים' הוא ספר הביכורים שלו.הספר כתוב בעברית, 217 עמודים. הוצאת 'כרמל ירושלים'. המחיר 79 ש'ח בחנויות מובחרות ובהוצאת 'כרמל'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'תאנים טובות מאד' מאת פרופ' יוסי יונה...
*   הילדה שהלכה אחורה מאת רינת גור. איורים...
*   בית משוגעים מאת רותם פאר. הוצאת 'צמרת'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים