אושר מינויה של רות גולדנברג למנכ'לית חברת 'שקמונה' . צילום: דוברות עיריית חיפה

רות גולדברג שמינויה נכנס לתוקף תחליף בתפקידה את מנכ'ל החברה היוצא אילן מנור שפורש לגמלאות לאחר שעמד בראש החברה מאז שנת 2001. יו'ר דירקטוריון 'שקמונה' יעקב סלע איחל הצלחה

פורסם ב: 18/02/2020 22:38

רותי גולדנברג. צילום: דוברות עיריית חיפה
היום 18.2.2020 הודיע מנהל רשות החברות הממשלתיות במכתב שנשלח לחברת שקמונה ובו נאמר כי שרי האוצר והשיכון אישרו את מינויה של רות גולדנברג החל מהיום.

.
רות גולדנברג, נשואה ואם לשלושה היא בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון ובעלת תואר שני במנהל עסקים למנהלים מאוניברסיטת תל אביב - (Kellogg-Recanati International ). יש לה ניסיון ניהולי בכיר בתעשייה כמי שכיהנה בין היתר כמנכ'לית פעילות ישראל ב'תפרון' בע'מ וכן כמנכ'לית חברת ארגזי כלים - חברה בת של 'כתר פלסטיק'.

רות גולדנברג, המתגוררת בישוב הקהילתי רקפת שבגוש משגב, הינה חברת המועצה האזורית משגב ומכהנת בין היתר כחברת הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, וחברת וועדת פיתוח עסקי של מועצת משגב.

יו'ר דירקטוריון שקמונה יעקב סלע הודה למנכ'ל היוצא אילן מנור על תרומתו רבת השנים ואיחל הצלחה למנכ'לית הנכנסת שהודתה על האמון שניתן בה ואמרה כי היא רואה בניהול החברה שילוב חשוב ומאתגר של פעילות עסקית לצד עשייה חברתית. שיהיה בהצלחה!

(רוני גרוסמן)
שקמונה. צילום: דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   נחתם הסכם קיבוצי חדש בין ההסתדרות...
*   ועדת המכרזים בחרה זה עתה באוהד דורפמן...
*   אלוף פיקוד העורף אורי גורדין וצוותו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים