משרד הבריאות זכה בפרסי הצטיינות בתחרות מצטייני המחשוב IT Awards 2020. צילום: ניב קנטור

פרסי הצטיינות למשרד הבריאות על פרויקטים בתחום ההפריות IVF והסרטן

פורסם ב: 17/02/2020 17:39

צוות משרד הבריאות מקבל את אות ההוקרה, צילום : ניב קנטור
צמרת תעשיית ההיי-טק בישראל, מאות מנהלי מערכות מידע ומנכ"לים מכלל מגזרי המשק, נפגשו ביום ראשון (16/2) במרכז הכנסים לאגו ראשל'"צ .

היה זה בטקס הכתרת הפרויקטים הזוכים מצטייני המחשוב IT Awards 2020 של 'אנשים ומחשבים'. את הטקס בהנחיית פלי הנמר יזם ומנהיג אנשים ומחשבים, פתח תא''ל (מיל') נתי כהן מנכ''ל משרד התקשורת. עוד השתתפו במסגרת חלוקת אות הצטיינות מיוחד, הודי זק, בכיר במערך הסייבר הלאומי ונציגי רשויות מקומיות המצטיינות בחדשנות. בשנה ה-17 של התחרות, הגישו מספר שיא של 482 פרויקטים מועמדות לזכייה ועמדו לבחירת וועדה מקצועית המונה 40 שופטים ראשותו של פרופ' גדי אריאב, אוניברסיטת תל אביב מבין הפרויקטים המצטיינים, שני פרויקטים למשרד הבריאות.

בקטגוריה חדשנות במערכות ליבה, זכה משרד הבריאות, חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים, על הפרויקט למיחשוב יחידות ההפריה החוץ גופית בבתי החולים הממשלתיים. עדי זמיר, יזמית בתחום הרפואה המגדרית וחברה בצוות השיפוט, אמרה" 'תהליכי הפריה חוץ גופית הם ארוכים ויקרים. משמעות הניהול של התהליך ברמה הנקודתית, כאן ועכשיו, לצד היכולת ללמוד לטובת מחקר ויישום עתידי - היא רבה. נושא הפריון הוא נושא ששכיחותו עולה לאורך השנים, מסיבות שונות. שקיפות ומתן גישה למידע קריטי, באופן מהיר וזמין, חשובה להצלחת התהליך ולמניעת איבוד זמן קריטי בבירוקרטיה. מסיבות אלו מדובר בפרויקט המשכי ומרשים". פרויקט נוסף של משרד הבריאות שזכה בפרס בקטגוריית ניתוח נתונים, אנליטיקה, ביג דאטה, BI ו-AI, הוא פרויקט חדשני בשיתוף IBM העוסק בסיווג מסמכים מבוסס למידת מכונה, המוגשים על ידי קופות חולים ובתי החולים לרשם הסרטן במרכז לבקרת מחלות'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ד'ר יובל פריפלד רופא בכיר במחלקה האורולוגית...
*   לראשונה בצפון: המרפאה שמטפלת במתקפה...
*   נבחרו העובדים המצטיינים לשנת 2019 של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים