שחקני מכבי חיפה ריגשו מאוד את רזיאל עמר בן השש מקריית אתא כאשר ביקרו אותו ברמב'ם.כתבה: רונית קיטאי. צילום: נתנאל אייזיק

במשך שבועיים שהה רזיאל עמר, בן 6 מקרית אתא, במחלקת טיפול נמרץ ילדים בבי'ח 'רות' שברמב'ם, כשהוא מתמודד עם חיידק טורף שתקף את גופו. אחרי ימים רבים מורטי עצבים, הוא התאושש והועבר למחלקת ילדים א' להמשך טיפול והשגחה. היום, חמישי 13.2.2020 הוא זכה לחיזוק מקבוצת הכדורגל אותה הוא אוהד, כששחקני מכבי חיפה סיימו אימון וקפצו לבקר אותו בבית החולים

פורסם ב: 13/02/2020 21:27

מימין לשמאל: שחקני מכבי חיפה גיל אופק, יובל אשכנזי ומקסים פלקושצ'נקו. במרכז רזיאל עמר . צילום: נתנאל אייזיק, הקריה הרפואית רמב"ם.מכבי חיפה ורזיאל עמר. צילום: נתנאל אייזיק המרכז הרפואי רמב'ם
מה אמרה אמו, יאנה עמר? 'בשבת הקרובה רזיאל יהיה בן שש. הוא מעריץ את כל קבוצת 'מכבי חיפה' וחולם להיות שחקן כדורגל. בבית יש לו מדים, צעיפים ועוד דברים של 'מכבי חיפה' וזו הייתה הפתעה מדהימה עבורו'.

הביקור אשר תואם בעזרת פרופ' רם וייס מנהל ילדים א' ברמב'ם וצוות המחלקה, גרם להתרגשות גדולה בקרב רזיאל עמר ובני משפחתו. עכשיו לאחר שהשתחרר ממחלקת טיפול נמרץ, עומדת בפניו תקופת שיקום להתמודדות עם הפגיעה של הזיהום בגופו. למרות הקושי הרב , עמד רזיאל עמר בעזרת קביים והתמסר בכדור עם שחקני הקבוצה: גיל אופק, יובל אשכנזי ומקסים פלקושצ'נקו ועם פרופ' וייס בחדר האשפוז. המראה המרגש גרם לנוכחים בחדר למחות דמעה.

אמר פרופ' רם וייס: 'הטיפול בילדים המאושפזים אצלנו במחלקה הוא לא רק בגוף אלא גם ברוח ובנפש."מפגש כזה תורם המון לתהליך ההחלמה של ילד שעומד בפני שיקום וחולם להיות כדורגלן. אנחנו שמחים לעמוד לצדו ולצד המשפחה'.

לדבריו של יובל אשכנזי, אחד השחקנים שהשתתפו בפעילות המבורכת: 'זו זכות גדולה שניתנה לנו לשמח ילד או כל אדם . זה היה רגע מרגש, לראות את הניצוץ בעין של רזיאל. הרגע הזה שווה המון .מאחל לו רק בריאות'.

הקליקו כאן על הלינק כדי לצפות במפגש בין שחקני מכבי חיפה לרזיאל עמר בן השש שהנציח גם בוידאו נתנאל אייזיק:


www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=Wc5WlS40MBc&feature=emb_logo
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   שני מכשירי דפיברילטור של מד'א הוצבו...
*   מד'א בחזית המאבק במניעת התפשטות נגיף...
*   במסגרת המאבק הלאומי בנגיף הקורונה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים