מנכ'ל 'כללית' פרופ' אהוד דודסון וצוותו הבכיר ערכו סיור במרפאות 'כללית' בקריות. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

הם הקדישו יום להיכרות מעמיקה עם השירות הניתן למבוטחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, בעיקר בקריות. מרפאת בסמת טבעון הוכרזה כזוכת צוות מצטיין במחוז לשנת 2019

פורסם ב: 11/02/2020 10:09

סיור מנכ'ל מרפאת קריית בנימין. צילום: דוברות 'כללית'
הסיור החל במרפאת קריית בנימין שבה 'כללית' היא היחידה שמפעילה מרפאה בשכונה. האורחים התרשמו מהשילוב של מרפאה ותיקה ושכונתית אשר שינתה פניה לאחרונה לבלי היכר לאחר שיפוץ מקיף ומציגה ציונים גבוהים באיכות רפואית, שביעות רצון מטופלים ועוד.

הביקור הבא התקיים במרפאה שהוקמה לפני מספר שנים בקריית שמואל וגם במקום זה רק 'כללית' הקימה בה מרפאת אם שבה יש מכלול שירותים ביניהם מחלקה משודרגת לרפואת ילדים ולא רק במתכונת רופא עצמאי, כפי שעושות הקופות האחרות. בפני המנכ'ל הוצגו תכניות מפורטות לשדרוג והרחבה של המרפאה ותוספת מגוון שירותי טיפול לילדים.

במרפאת נווה גנים אליה המשיכו האורחים הוצגו בפניהם נתונים מרשימים במדדים שונים שבוחנת 'כללית' להערכת רמת השירות והרפואה. המנכ'ל פרופ' אהוד דודסון התרשם גם מבית מרקחת מרווח שיש רק ל'כללית' במקום ובו שירות ייחודי של ייעוץ רוקחי, הניתן ב'כללית' ללא תשלום . הכוונה למי שנוטל מספר רב של תרופות ומקבל ייעוץ באשר לתופעות לוואי, התוויות נגד, אופן נטילת התרופות ושמירתן וההיענות הטיפולית.

הוצג בפניהם מוקד ללקיחת דגימות דם הפועל במקום כמסלול שירות נוסף על בדיקות הדם המתבצעות בכל מרפאות 'כללית' מידי יום, כאשר הפניה למוקד הינה ללא תיאום תור ומשעה מוקדמת, לצורך נוחות אנשים עובדים ולומדים.
הסיור נחתם במרפאת 'בסמת טבעון' שהוכרזה בימים אלה כזוכת צוות מצטיין במחוז לשנת 2019 בשל הישגיה הרבים בתחום הרפואי והשירותי וכן הקשר המיוחד שלה עם הקהילה בבסמת טבעון שחבריה בוחרים לקבל בה שירות גם כאשר קופות אחרות מנסות להיכנס ליישוב.

במהלך הסיור במרפאה הוותיקה ששטחה מצומצם ביחס לביקוש הוצגה תוכנית ההרחבה הגדולה שמתוכננת למרפאה זו.בתום הסיור נערך דיון מסכם במכון הפיזיותרפיה החדיש של 'כללית' בקרית טבעון, בו הציגו רונן נודלמן- מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' ומטה המחוז את הפעילות שנעשתה ומתוכננת, כאשר פרופ' דודסון והמשתתפים האחרים מההנהלה הראשית ב'כללית' החמיאו מאוד להנהלת המחוז על ההישגים המרשימים והביעו התרשמות מהמסירות של צוותי המרפאות, ההיכרות המעמיקה והיוזמות לשיפור מתמיד בשירות.
סיור מנכ'ל 'כללית' פרופ' אהוד דודסקון במרפאת 'כללית' קריית בנימין. צילום: דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מי הפתיעה את חברי צוות מוקד הלילה...
*   מהנדס, חוקר ננו ומשפטן באוניברסיטת...
*   ד'ר דליה קסנר, מנהלת חדשה -ישנה חזרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים