הספר המיוחד של שמוליק קלוסקי – 'שירים הם פתגמים' עם איוריו של אוריאל פלד כבר במדפי חנויות הספרים. הוצאת 'פתגמיא'. כתבה: רונית קיטאי

זהו ספרו הראשון של שמוליק קלוסקי - עורך, כותב, קופירייטר, פזמונאי ומוסיקאי. כל כך הרבה שירים שכתב והם מוכרים לכל אחד מאתנו אך אפילו לא ידעתם מי מאחורי ההצלחה הזאת. ובין היתר הפזמונים 'נשבע, 'שיר בכיף', 'כמו האמונה', 'מלאך', 'לא כל אחד יכול' ועוד רבים אחרים.מן הסתם אתם גם מכירים את סיסמת הפרסום שיצר שמוליק קלוסקי 'הולכים על ארץ נקיה'?

פורסם ב: 06/02/2020 21:02

שירים הם פתגמים מאת שמוליק קלוסקי. הוצאת פתגמיא
אז ברור שאתם מכירים אך לא תמיד משייכים זאת ליוצר. גם את 'אני נהג מדליק אורות בגשם' לא ידעתם שזו יצירתו וגם 'כל הזכויות שמורות לך' עבור המוסד הביטוח לאומי ועוד רבים. הוא מולטי טאלנט וגם עורך מגזינים, ספרים ופרסומים.

בשנת 2002 יצא 'למקום רחוק', אלבומו הראשון כזמר ויוצר. לאחרונה יצא לאור אלבומו השני – 'מצאתי קול'. לרגל יום תסמונת דאון הבינלאומי השנתי, כתב, הלחין ושר ביחד עם ילדי 'תסמותק", את השיר 'בידיים שלנו' שריגש בקליפ רבים כל כך.
כל שיר שלו משלב בתוכו נקודת מבט יחודית על הפתגם שלו.השירים עשירי מבע, שנונים, מעצימים ומציתים את הדמיון.
אתם מכירים את הפתגמים והשירים 'השמיים הם הגבול' או 'אין מחליפים סוס מנצח', עם האוכל בא התיאבון, איזהו עשיר השמח בחלקו, הסנדלר הולך יחף, לא דובים ולא יער, על ראש הגנב בוער הכובע, מי שמחפש, מוצא, אחד בפה ואחד בלב, ההר הוליד עכבר, אין מערבים שמחה בשמחה, אמור לי מי החברים שלך ואומר לך מי אתה, אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו, הלקוח תמיד צודק ועוד ועוד.

לגבי שמוליק קלוסקי 'מחשבות מתחלפות למילים, מילים נרקמות לשורות, שורות מחברות אנשים, אנשים נקשרים לשירים, שירים הם פתגמים'. בספרו הוא מסביר את פירושם של הפתגמים השונים ומעניק להם הסברים חביבים ומשכנעים כל כך. 'יום בלא צחוק הוא יום מבוזבז' ועוד כהנה וכהנה. ואגב ברגעי יאוש זכרו את המשפט 'כשדלת נסגרת אחרת נפתחת' ולדבריו 'היא כמו הפתעה שמולי היא מונחת, ומה מחכה מעברה השני? מעבר הדלת עומדת אני וכל העולם צופה ואומר : גילית את הדלת לחדר אחר'? 'שירים הם פתגמים' הוא ספר שכולו הנאה. 98 ש'ח בחנויות הספרים הנבחרות. הוצאת 'פתגמיא'.
שמוליק קלוסקי וספרו שירים הם פתגמים בהוצאת פתגמיא

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   דניאל מאת אדונירם אבוטבול. ערך: יואב...
*   משני עברי רציף החיים מאת רוני הילה...
*   מה שאנחנו מרגישות מאת ד'ר רבקה נרדי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים