ד'ר אניס כלדאוי מומחה בגינקולוגיה הצטרף לצוות רופאי הסניף של 'כללית' ברמת הנשיא. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

בשורה משמחת לנשות אזור שכונת רמת הנשיא, נוה דוד ועוד. סניף 'כללית' ברמת הנשיא התברך ברופא נשים שהצטרף כתגבורת מקצועית לסניף. כוונתי לד'ר אניס כלדאוי (33) מומחה בגינקולוגיה שסיים את לימודי הרפואה בטכניון בהצטיינות והוא בן למשפחה מפורסמת בחיפה

פורסם ב: 04/02/2020 15:40

ד'ר אניס כלדאוי. צילום: דוברות 'כללית'
הרופא שצופים לו עתיד מקצועי מזהיר הוא ד'ר אניס כלדאוי , רווק שנולד בחיפה ומתגורר בכרמל כמו כל בני משפחתו.את התמחותו הוא עשה בבית חולים 'כרמל' מקבוצת 'כללית' והוא ממשיך לעבוד שם כרופא בכיר ביחידה לכירורגיה זעירה פולשנית והמרכז הרב תחומי לטיפול באנדומטריוזיס בבית החולים 'כרמל'.

עובדה זו גורמת לכך שהמטופלות במרפאה ברמת הנשיא זוכות לטיפול ברמת בית חולים, תוך רצף טיפולי מיטבי בין רפואת הקהילה לרפואת בית חולים. ד'ר אניס כלדאוי מתכוון להמשיך ולהתמקצע ובמסגרת זו עתיד לנסוע להשתלמות על יוקרתית במרכז מצוינות בצרפת בתחום כירורגיה אנדוסקופית מתקדמת והטיפול באנדומטריוזיס.

במשפחתו המורחבת הוא מוקף ברופאים ובעורכי דין. ממש חלום ולא רק של כל אמא פולניה. הדודה שלו היא רופאת שיניים, אחיו ד'ר פואד כלדאוי מתמחה ברפואת משפחה ואילו אחותו היא עו'ד רים כאלדוי סרוג'י העובדת בפרקליטות חיפה ונשואה לעו'ד שאדי סרוג'י העובד עם עו'ד תמי אולמן.

אם זה לא מספיק רופאים ועורכי דין הרי שאביו, עורך דין אנדרי כלדאוי עובד כיועץ בשגרירות דרום אפריקה בתל אביב ועושה על קו חיפה תל אביב ובחזרה מידי יום ביומו. לשם שינוי אמו עוסקת בתחום החינוך. אומימה כלדאווי האם היא מפקחת לאנגלית במשרד החינוך בחיפה ויש כבוד. ועוד איך!
.
כשנשאל ד'ר אניס כלדאוי מדוע בחר בתחום הרפואה והגיניקולוגיה הוא השיב כי בעבורו להיות רופא זו שליחות, אבל גם זכות. תחילה חשב להיות כירורג כללי, אך לשמחתו בחר לבסוף ברפואת נשים כי בעיניו היא רפואה מיוחדת וכוללנית הרואה את האישה לא רק כגוף אלא כגוף ונפש ומשלבת בין כל מקצועות הרפואה.

יש לו גם טיפ לנשים: להקפיד על אורח חיים בריא, כולל פעילות גופנית סדירה ותזונה בריאה בכל הגילאים. במקביל, הוא מדגיש, חשוב לזכור להשקיע בבריאות הנפשית לא פחות מהבריאות הגופנית.בזמנו החופשי הוא אוהב לעסוק בספורט ולו עצמו יש מנוי למכון כושר בקניון עזריאלי חיפה ובסרטים הוא צופה ב'יס פלאנט' בעיקר. חוץ מזה אחד התחביבים שלו הוא גם ...לנתח. כמעט אמרתי שנולד רופא מלידה....
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   משה עלמני בן 97 לא הרגיש טוב והגיע לרמב'ם...
*   מכשיר החייאה (דפיברילטור) חכם של מ.ד.א...
*   d

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים