הכדורגלן עופרי ארד (22) בלם מכבי חיפה וקפטן הנבחרת הצעירה של ישראל בכדורגל הבקיע גול לדירת יוקרה חדשה . כתבה: רונית קיטאי. צילום: אסף לוי

שווי הדירה 1.8 מיליון ש'ח (לא כולל הנחת סלבס) ועופרי ארד הגיע למשרדי חברת 'שניר' עם אביו עודד ארד ואחיו מורן ארד. יצאו משם לא עם ארד אלא עם זהב ביד. בינתיים על הנייר

פורסם ב: 02/02/2020 16:33

מימין שון פלדמן, עודד ארד, עפרי ארד, ניר שמול, מורן ארד. צילום: אסף לוי
האב ובניו הגיעו למשרדי חברת שניר לרכוש שתי דירות בפרויקט היוקרתי של האחים שרבט, בניהולו של גיורא שרבט, בטירת הכרמל - שרבט נוף לים. הם נפגשו עם בכירי חברת 'שניר': ניר שמול המנכ'ל ושון פלדמן סמנכ'ל בכיר.

בני משפחת ארד סיפרו כי החליטו לרכוש את הדירות החדשות, לאחר תקופת חיפושים אחר דירת החלומות שנמשכה הרבה מאוד זמן וכללה ביקורים חוזרים ונשנים בכל אתרי הבנייה הרבים בטירת הכרמל ובדיקת כל הדירות המוצעות למכירה בעיר. לבסוף, לאחר לבטים רבים, מצאו השלושה את דירות החלומות, בנות 5 חדרים כל אחת ועם נוף לים בפרויקט שרבט נוף לים.

עופרי ארד ציין כי רמת הבנייה הגבוהה, והעובדה כי הדירות הן חלק מפרויקט של האחים שרבט וגיורא שרבט הוא האיש שמאחורי הפרויקט, תרמה רבות להחלטתם לקנות דווקא בפרויקט זה. שמול סיפר לשלושה כי הדירות אותן רכשו הינן חלק משני מגדלי יוקרה, בני 25 קומות כל אחד והבטיח להם כי ייהנו מחוויית מגורים ירוקה לצד הטבע, עם נוף לכיוון הים ועם שטחים ציבוריים מפותחים. הדירות עם הנוף לים עולות 1.8 מיליון ש'ח אך לא דיווחו לסלבס הנ'ל..

עופרי ואחיו הגדול מור כיום א קצין כושר קרבי המשרת בצבא קבע, אמרו כי הם מקווים שעד לקבלת המפתחות לדירות, בעוד כשנתיים וחצי, הם כבר יהיו בעלי משפחות ויוכלו ליהנות לא רק מהדירות והנוף לים, אלא גם מהשטחים הציבוריים הרבים כגינות, מגרשי משחקים, גני ילדים ועוד.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   נורית שמיר לבית אפשטיין הדור הרביעי...
*   מגישת הטלוויזיה שלמור שטרוזמן התחדשה...
*   בכירי גולברי חגגו לפרזנטורית שלהם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים