תשואות רמות לשחקני 'ג'נטלי' המחזמר החדש של תיאטרון חיפה שהתקיים באולם תל אביב (לשעבר 'בית החייל'). כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

לאחר הצגת בכורה חיפאית למחזמר החדש של תיאטרון חיפה 'ג'נטלי' התקיימה אתמול הבכורה התל אביבית של המחזמר מאת שירי נדב נאור , בבמויו של משה נאור . מי מככב בהצגה? מה הקשר של המיקום בו נערכה ההצגה?

פורסם ב: 30/01/2020 18:39

שירי נאור.צילום : רפי דלויה
ההצגה הועלתה בצפון תל אביב , במרחק קילומטרים בודדים ממקום ההתרחשות של המחזה עצמו. ההצגה בכיכובם של אסתר רדא , גילי יאלו וירון ברובינסקי , עם להקה נפלאה של שחקנים , זמרים ורקדנים, מעלה את סיפורם של זוג פליטים מניגריה , וההתמודדות שלהם לאחר שנולד להם תינוק לבן .

היחס של החברה , היחס של המשטרה , היחס של המקומיים לפליט , לאדם שגוון עורו שונה . זוהי הצגה עם ביקורת חברתית נוקבת. שירי נאור , המחזאית , כתבה את המחזה לאחר שבמשך שנים התנדבה במקלטים של פליטים ובמרכזי חירום בתל אביב .

בקהל אפשר היה לראות ידוענים וביניהם עלמה זק ובעלה אלון נוימן , אלמה דישי , נעם סמל , משה דץ, מוטי רייף , נתן דטנר, יעל דן והלל מיטלפונקט, שרי צוריאל, גילת אנקורי, מבקרי תיאטרון ועתונאים רבים וקהל רב שצבא על קופת האולם. דאגב משה דץ ומוטי רייף שניהם נולדו בחיפה ויש להם הרבה מה לדבר בכל הקשור לעיר הכרמל.

כבר מהשיר הראשון , הורגשה האווירה המיוחדת באולם , כשהקהל מעודד ומריע לשחקנים. עם תום ההצגה עלו להשתחוויה גם מנכלי'ת תיאטרון חיפה ניצה בן צבי המנהל האמנותי של התיאטרון ובמאי ההצגה משה נאור וכל מעצבי ההצגה.ההצגה תועלה בחיפה בתחילת פברואר 2020.
ניצה בן צבי, נועם סמל ומשה נאור. צילום: רפי דלויה

אלמה דישי. צילום: רפי דלויה

נתן דטנר ומשה דץ. צילו:ם רפי דלויה

משה דץ וניצה בן צבי .צילום: רפי דלויה

ניצה בן צבי וגילת אנקורי. צילום: רפי דלויה

אלון נוימן ועלמה זק. צילום: רפי דלויה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   'אירוקה 'בפרויקט מחווה לשפים ולמסעדנים...
*   אתמול יום שני נפתח המקום החדש של עומרי...
*   חברת הקוסמטיקה 'ביופור' תעלה בחודש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים