מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן ואיתן פרדו-רוקואס שמוביל ומנהל את פעילות שרונה פרטנרס בצפון, חתמו על ההסכם לשיתוף פעולה

שיתוף הפעולה נועד לסייע , לייעץ ולקדם סטארט-אפים בתחומים הרפואיים, ע''י החיבור לצוות הרופאים, נתונים, מחקרים והנהלת בית החולים

פורסם ב: 27/01/2020 11:30

סכם ראשון מסוגו נחתם בין המרכז הרפואי בני ציון לבין שרונה פרטנרס לקידום סטארטאפים רפואיים. צילום: גדי נס
זוהי בשורה גדולה לצפון ולסטארט-אפים בעולמות הרפואה מכל הארץ. הסכם ראשון מסוגו נחתם בין המרכז הרפואי בני ציון לשרונה פרטנרס שהיא קבוצת חברות בבעלות איש העסקים הצרפתי יהודי פיליפ בואזיז, הכוללת קרן הון סיכון שרונה ונצ'רס, אקסלרטורים חללי עבודה משותפים SARONA SPACE ועוד.

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן ואיתן פרדו-רוקואס שמוביל ומנהל את פעילות 'שרונה פרטנרס' בצפון חתמו על ההסכם לשיתוף הפעולה שיהיה לטובת האקסלרטור בחיפה.

מנכ"ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן: 'השותפות עם שרונה פרטנרס היא מבורכת, ומהווה חלק מהחזון של בית החולים לשיתופי פעולה עם הקהילה העסקית. שיתופי הפעולה יקדמו את בית החולים כמו גם את החברות העסקיות, יאפשרו מתן כיווני פעולה שונים לגופים השונים, ויתנו ערך לכלל השותפים'.

איתן פרדו-רוקואס אשר מוביל ומנהל את פעילות שרונה פרטנרס בצפון: 'אני שמח וגאה על שתוף הפעולה למען חברות הסטארט-אפ הישראליות. מדובר בבשורה גדולה לצפון ולסטארט-אפים בעולמות הרפואה מכל הארץ'.


שרונה פרטנרס היא קבוצת חברות בבעלות איש העסקים הצרפתי-יהודי פיליפ בואזיז, הכוללת קרן הון סיכון שרונה ונצ'רס, אקסלרטורים, אתר מדיה GEEKTIME וחמישה חללי עבודה משותפים SARONA SPACE בתל-אביב, בכפר סבא ובחיפה.

מאז הוקמה ב-2016 ועד היום, שרונה פרטנרס פעלה בשקט יחסי. בחודשים האחרונים, שמה של הקבוצה החל לעלות בעקבות רצף של שותפויות חדשות שמטרתן התרחבות מהירה של פעילותה, מתוך כוונה לבסס את עצמה כפלטפורמה רחבה שתסייעה לסטארט-אפים ישראליים להפוך לחברות ענק בין לאומיות.

במרץ 2019 הכריזה הקבוצה על שותפות חדשה עם האקסלרטור סיגמה לאבס, אשר הופעל עד לאחרונה ע'י קרן אנטרה קפיטל. האקסלרטור מיועד לסטארט-אפים שטרם התחילו עם מכירות, ונועד לסייע לאותם מיזמים בתחילת דרכם לחדור לשווקים חדשים. האקסלרטור הנ''ל פועל גם בתל-אביב וגם בחיפה במתחמי העבודה המשותפים SARONA SPACE שבבעלות הקבוצה.


המרכז הרפואי בני ציון הוא בית חולים עירוני - ממשלתי מהוותיקים במוסדות הרפואיים בחיפה. בשנים האחרונות נמצא בית החולים בתנופה של צירוף כוחות רפואיים מובילים, שיפוץ רמת המלונאות במחלקות השונות, רכישת ציוד וטכנולוגיה רפואית מתקדמת ונמצא בסקרי דעת מקיפים של משרד הבריאות, במקום ראשון כבחירה מועדפת של קהל הפונים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   נורית יעקב לוחמת הקורונה מ'כרמל'. כתבה:...
*   מנכ'ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי הגיע...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים