פורום של נשות ארגון בנות 'אריה יהודה ישראל' למען ניצולי השואה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דבורה שרר

עוד איש העסקים ונשיא הקונגרס הציוני העולמי רון לאודר, פירסם בבלוג שלו את תמונתו עם שלט הקמפיין, בעוד איש העסקים ונשיא הקונגרס הציוני העולמי רון לאודר, פירסם בבלוג שלו את תמונתו עם שלט הקמפיין, עשו זאת במקביל גם נשות הפורום הנ'ל, שמתרים לקרן משותפת למען קידום והעצמת נשים ונערות בישראל

פורסם ב: 23/01/2020 17:14

צילום: דבורה שרר
אירחה אותן בביתה אשת העסקים (בתחום התעופה) חדוה צדיקריו, וכולן הצטלמו עם השלט בהדגשת המסר 'כי כולנו חייבות וחייבים לזכור ולהמשיך לספר'. היו שם עו'ד ריקי רוזנברג יו'ר קרן נשות 'אריה יהודה ישראל', סיגל בר-און נשיאת קרן 'אריה יהודה ישראל' ועודעשו זאת במקביל גם נשות הפורום הנ'ל, שמתרים לקרן משותפת למען קידום והעצמת נשים ונערות בישראל. אירחה אותן בביתה אשת העסקים (בתחום התעופה) חדוה צדיקריו, וכולן הצטלמו עם השלט בהדגשת המסר 'כי כולנו חייבות וחייבים לזכור ולהמשיך לספר'. היו שם עו'ד ריקי רוזנברג יו'ר קרן נשות 'אריה יהודה ישראל', סיגל בר-און נשיאת קרן 'אריה יהודה ישראל' ועוד.

משלחת של 26 נשות קרן 'אריה יהודה ישראל' תשתתף במצעד החיים 2020 ביום השואה 21.4.2020 ותישא בגאווה את דגל ישראל על אדמת אושוויץ. זה נצחון הרוח היהודית על הצורר הנאצי. אנו לעולם לא נשכח.אמרה סיגל בר -און נשיאת קרן נשות 'אריה יהודה ישראל': אנחנו נשות קרן 'אריה יהודה ישראל' תומכות במשך כל השנה בפרויקטים חברתיים מגוונים חלק מהפרויקטים בניצולות שואה .

עוד נראו שם : עתליה שמלצר, מבעלי קבוצת שלמה, הניה נור מבעלי השליטה בחברת הפרסום 'נור', מטי קרסו, מבעלי קבוצת קרסו; אתי פרופר רעייתו של התעשיין גד פרופר לשעבר מבעלי 'אסם', סיגל בר-און יו'ר משותף של תשלובת ד'ר פישר; בת שבע שטראוכלר מנהלת אגודת הידידים והידידות של שדולת הנשים ואקס עפולאית, אופירה עזריאלי, לשעבר בעלת משרד יחסי ציבור 'פרופיל' ואז היתה מוכרת בשמה מן הבית אופירה כהן והיא בת לשני ניצולי שואה.
צילום : דבורה שרר

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   במועצה לישראל יפה חשפו בכירי לוריאל...
*   שר החינוך יואב גלנט, ערך היום ביקור...
*   שגריר הולנד בישראל הנס דוקטר ערך ביקור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים