דניאל זוהר ולירז ונונו הקימו מותג אופנה בשם LA PASION. מותגים במחירים שפויים. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

שתי החברות המוכשרות גרות בטירת כרמל שם גם הכירו והקימו את מותג 'לה פסיון' (תשוקה, בספרדית) אתו הן מופיעות עכשיו ב'פופ אפ אין דה סיטי' שהפיקה זאזא כהן בקניון 'סיטי סנטר אאוטלט'. תמצאו אותן בשדרות בן גוריון במושבה הגרמנית בחיפה בפופ-אפ שיפעל במשך שלושה שבועות רצופים, עד 30.1.20

פורסם ב: 08/01/2020 11:11

מימין לשמאל דניאל זוהר ולירז ונונו בעלות המותג לה פסיון. צילום: רונית קיטאי
מספרת לי לירז ונונו (21). 'אנחנו חברות מגיל 18 ומרגישות ממש כמו אחיות.דניאל זוהר תופרת מאז שהיא בת 15 והיא למדה את המקצוע אצל תופרת פרטית- בתל אביב. אני 'חולה' על סטיילינג ותמיד אהבתי לבחור ולהתאים בגדים לבנות המשפחה ולחברותיי'.

המשותף לשתיהן הוא גם אמהות שעובדות כמזכירות בבית ספר. אמה של דניאל, סיגל זוהר עובדת כמזכירה בבי'ס ליאו בק בחיפה, ואילו אמה של לירז, יפית ונונו, עובדת כמזכירה בבי'ס החדש 'אבנר' בטירת כרמל. אביה איציק ונונו הוא איש עסקים בתחום הנדל'ן וההורים גרושים. משני ההורים של לירז הם מונים שבעה ילדים.

אצל דניאל זוהר (23) האבא איציק זוהר שגם הגיע כדי לעזור לה בערב ההשקה שהתקיים ב'סיטי סנטר' הוא מנהל מחלקת אוכל באוניברסיטת חיפה .אחותה סתיו בת 19.

מה אפשר למצוא אצלן באופנת 'לה פסיון' בו הן שותפות? לירז ונונו מסבירה ומציגה ביחד עם דניאל זוהר אופנה לכל הסגנונות. 'אפשר למצוא אצלנו מהצנוע ביותר עד לפרובוקטיבי ,מ'רועש' עד שקט, לצעירות ולבוגרות.והמותג איכותי ביותר ואין מי שלא מתלהבת'. להשיג ב'פופ אפ' קומה שניה ב'סיטי סנטר אאוטלט' במושבה הגרמנית בחיפה, שדרות בן גוריון.

לכתבה על הפופ אפ אין דה סיטי בהרחבה, הקליקו כאן:

www.rinunim.co.il/Article.php?CatID=1&Page=1&ArticleID=46958
מימין לשמאל זאזא כהן, אילן זוהר, דניאל זוהר ולירז ונונו מלה פסיון, העיתונאית רונית קיטאי. צילום: משה מעוז

מימין לשמאל :דניאל זוהר ולירז ונונו בעלות המותג לה פסיון. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל המפיקה זאזא כהן עם לירז ונונו מלה פסיון. צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   טל רמון בקמפיין אופנה ראשון שלו הצטלם...
*   קולקציית 'דלתא' עם 'דובוני אכפת לי'...
*   דלתא בחרה להחזיר את 'מר שמח' מסדרת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים