המרכז הרפואי בני ציון דורג במקום ראשון בשביעות רצון המטופלים באזור חיפה במלר'ד כללי. כתבה: רונית קיטאי

משרד הבריאות פירסם את תוצאות סקר חווית המטופל במחלקות לרפואה דחופה (מיון) בבתי החולים בישראל. לפי נתוני הסקר, המרכז הרפואי בני ציון, מדורג במקום הראשון בחיפה מבין בתי החולים הממשלתיים בשביעות רצון מטופלים. מנכ'ל בני ציון ד'ר אוהד הוכמן ברך את מנהלת המחלקה ד'ר מרב סלוטקי

פורסם ב: 07/01/2020 08:28

ד'ר מרב סלוטקי מנהלת המחלקה לרפואה דחופה (מיון) במרכז הרפואי 'בני ציון'. צילום: אלבום פרטי
משרד הבריאות פירסם את תוצאות סקר חווית המטופל במחלקות לרפואה דחופה (מיון) בבתי החולים בישראל. לפי נתוני הסקר, המרכז הרפואי בני ציון, מדורג במקום הראשון בחיפה מבין בתי החולים הממשלתיים בשביעות רצון מטופלים עם 74% (ציון ממוצע מסכם של חווית המטופל ממוצע ארצי 76%) מהמטופלים ששיבחו את הטיפול הרפואי שניתן להם בחדר המיון - כללי בביה'ח. 81% מהנשאלים הרגישו כי הם מטופלים בידיים טובות! מנכ"ל ביה"ח ד"ר אוהד הוכמן, ברך את מנהלת המלר"ד, ד"ר מרב סלוטקי ולצוות מלר"ד ועובדי ביה'ח.


בהמרכז הרפואי בני ציון עם הסלוגן שפועל שם 'מרגישים בבית גם כשחולים' יכולים להרגיש נפלא. סקר של משרד הבריאות, בדק את שביעות הרצון מחדרי המיון בישראל ומתבסס על מטופלים שביקרו בחדרי המיון והשתחררו או התאשפזו. הסקר נערך בין החודשים מאי-אוגוסט 2019 (לא כולל מיון יולדות, נשים ונפש) ומבין הנושאים שנבדקו בשאלון: שביעות רצון כללית, נכונות להמליץ על חדרי המיון, יחס הצוותים המטפלים, מתן מידע ובהירות ההסברים, זמני המתנה ועוד. כפי שעולה מהסקר, המרכז הרפואי בני ציון זכה בדירוג הגבוה ביותר בחיפה בשביעות רצון מטופלים בחדר המיון - כללי בקטגוריית בתי החולים הממשלתיים עם 74%.

מנכ'ל המרכז הרפואי בני ציון ד'ר אוהד הוכמן, אמר : 'תוצאות הסקר של משרד הבריאות מהווים ל הוכחה לכך שבית החולים 'בני ציון' הוא מצוין. הוא מורכב ממרקם אנושי של צוות רפואי איכותי ומצטיין,בעל תחושת שליחות הפועל תוך שיתוף פעולה וראיית המטופל במרכז'.

ד'ר הוכמן הודה לצוות המחלקה לרפואה דחופה - מיון 'העושה את עבודתו בנאמנות ובמסירות רבה 24/7 במשך 365 ימים בשנה תוך הקפדה על מקצוענות גבוהה וגילוי התחשבות ואמפתיה לפונים למלר'ד. אני רואה בתוצאות הסקר של משרד הבריאות הבעת אמון והוקרת תודה של הציבור על השירות הניתן למטופלים במלר"ד בביה"ח שלנו ואני מודה בשם עובדי ביה"ח לציבור על האמון וההערכה שלהם.

חשוב לציין כי, 81% מהנשאלים הרגישו כי הם מטופלים בידיים טובות! ו-72% מהנשאלים הביעו נכונות להמליץ על ביקור במחלקה לרפואה דחופה - מיון כללי במרכז הרפואי בני ציון. אין ספק שנתונים אלה מחזקים את הסלוגן: המרכז הרפואי בני ציון - מרגישים בבית גם כשחולים'.

מנהלת המחלקה לרפואה דחופה - מיון ד'ר מרב סלוטקי:'במיון שלנו, אנחנו נותנים חשיבות עליונה לחוויית המטופל והמטרה שלנו לשמור על המקום הראשון ולבסס אותו. אני מודה לצוות שלי על המאמצים שהם עושים בעיר שבה אחוז הקשישים גבוה במיוחד בהשוואה לממוצע הארצי. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מחלקות האשפוז בביה'ח ועם המחלקות נותנות השירות - הדמיה, מעבדות, חדרי ניתוח, רופאים יועצים, משק ועוד'.

מן הראוי לציין כי, במרכז הרפואי בני ציון, מוקם בימים אלה חדר מיון ממוגן בחזית בית החולים שישתרע על שטח של 3500 מ'ר כאשר הפרויקט עצמו כולל שלושה חלקים עיקריים אשר יחד מהווים את קומפלקס המיון הממוגן. קומת מיון תשתרע על שטח 1470 מ”ר ועוד 160 מ”ר שיפור מיגון במבנה הקיים – חדר המיון מיועד ל-35 מיטות אשפוז בזמן רגיעה, מתוכן 7 עמדות טיפול בישיבה, ו-53 מיטות בזמן חירום וקומת אשפוז שתשתרע על שטח 1470 מ”ר ועוד כ- 400 מ'ר שטח טכני ממוגן. קומת אשפוז זו מיועדת ל- 58 מיטות טיפול.

ד'ר מרב סלוטקי, מדגישה: 'אנחנו משוכנעים כי המיון הממוגן החדש הנבנה בימים אלה ממש, ישפר עוד יותר את חווית המטופלים הפונים לבני ציון'. רק בריאות לכולם!
מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן. צילום: מורן עתיר

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   שני מכשירי דפיברילטור של מד'א הוצבו...
*   מד'א בחזית המאבק במניעת התפשטות נגיף...
*   במסגרת המאבק הלאומי בנגיף הקורונה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים