אמבולנס חדש התווסף לתחנת מגן דוד אדום בשדרות. נהג האמבולנס היה חניך ומדריך במועדונית בוסטון שדרות. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

לרגל האירוע התקיים טקס חגיגי בתחנת מד'א בשדרות בהשתתפות סגן ראש עיריית שדרות אלעד קלימי, ' סבטלנה שיטרית נציגת קרן RJCF בשדרות, ומ'מ מנהל מרחב לכיש במד'א חיים קרדי. היתה זאת תרומה נוספת של חברי קהילת RJCF (Russian Jewish Community Foundation) מבוסטון שתורמים באופן קבוע ובמשך שנים רבות בתחום החינוך בשדרות

פורסם ב: 07/01/2020 08:15

חנוכת אמבולנס בשדרות תרומת קהילתה RJCF בבוסטון . צילום : דוברות מד'א
הם גם מלווים את המרכז הקהילתי בוסטון שדרות ומרגשת בחירתם להרים תרומה נוספת בתחום הבריאות בעיר. קהילת RJCF התרימה כספים לרכישת אמבולנס אשר ניקנה בסיוע אגודת ידידי מד'א בארה'ב . מעתה האמבולנס נמצא בשדרות למען רווחת תושבי העיר והסביבה.

בטקס השתתפו קרוביהם של חברת הקהילה המתגוררים בעיר שדרות, נערות ונערים של מרכז קהילתי בוסטון שדרות, ותושבי העיר חברי המועדון למבוגרים שמפועל גם כן בסיוע RJCF ועובדי ומתנדבי התחנה.

חובש רפואת חירום במד'א סלבה לנדמן: 'הייתי חניך ומדריך במועדונית בוסטון שדרות. המועדנית היא חלק מ-RJCF, אותה קרן שתרמה את האמבולנס. הקהילה הזו היא בית בשבילי מאז שאני ילד, יחד עם העשייה שלי במד"א זו סגירת מעגל שאני הולך להיות הנהג הראשון של האמבולנס הזה'.

מ'מ מנהל מרחב לכיש במד'א חיים קרדי: 'תחנת מגן דוד אדום בשדרות על עובדיה ומתנדביה מפעילה ניידות טיפול נמרץ ואמבולנסים בשגרה ובחירום וללא ספק תרומת האמבולנס החדש תרומת קהילת RJCF בבוסטון תסייע לחובשים והפראמדיקים של מד"א להמשיך ולבצע את עבודתם נאמנה למען תושבי העיר שדרות ויישובי הסביבה'.

(זכי הלר)
חנוכת אמבולנס בשדרות תרומת קהילתה RJCF בבוסטון . צילום דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מרפאת כללית רפואה משלימה חוזרת לפעילות...
*   'כללית' מוסיפה עוד קומה למען מטופלי...
*   יום הולדת עם קישוטים ופרחים באמבולנס,כך...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים