ביום שישי בצהריים חגג המפיק אלי גוהרי את יום הולדתו במסעדת 'המבורג' בתל אביב. על עמדת ה-DJ שימי גרין. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

ה-DJ שימי גרין תיקלט והרקיד את האורחים וסיים בקבלת שבת חגיגית שכללו ביציאה שי בצורת חלה לשבת לכל אורח. מי הידוענים שחיסלו ארוחת המבורגר מושחתת וקינוחים מפנקים?

פורסם ב: 05/01/2020 16:25

DJ שימי גרין על העמדה עם חתן השמחה המפיק אלי גוהרי. צילום: אור גפן
באו לאחל מזל טוב דורין סגול בחברת בנותיה והשלישיה עשתה לעצמה זמן איכות משפחתי.רלי לוי מ'חתונה ממבט ראשון' עם בעלה אלדד, והיא בסוף החודש השישי ומתכוננת ללידת בתה הבכורה. היא סיפרה שהחלה כבר בהכנות ללידה. רלי ובעלה זללו המבורגרים מושחתים ונהנו מארוחה במסעדה שכללה גם קינוחים מפנקים וכאישה בהריון רוצה משהו נותנים לה הכל. .

ניקול רזניקוב וסמיון גרפמן - שבסילבסטר בילו יחד וחזרו לאותה דירה יחד, בילו ביחד ביום ההולדת של המפיק אלי גוהרי. הם כבר הפסיקו להכחיש את נושא הזוגיות שלהם. ברור שאי אפשר להכחיש כל הזמן במיוחד כאשר ניקול רזניקוב התארחה בשידור בשישי בתכנית הטלוויזיה של 'גלית ואילנית' ופלטה שהם בילו ביחד ב'נובי גוד' וחזרנו ביחד לאותה דירה'.


יוגב אלקיים שגם הוא היה בתוכנית 'אהבה ממבט ראשון' נראה שם עם חברתו תום בן מנשה בתמונות ראשונות שלהם ביחד. תום שעובדת בהייטק, הכירה את יוגב במסגרת עבודתם המשותפת לפני חצי שנה והשניים נראו מאוהבים וגם באו רעבים, אז הם נהנו מכל ביס שעשו שם.השלב הבא שלהם הוא מעבר למגורים משותפים. היה שמח וטעים וכולם יצאו מחוייכים ושבעים במיוחד.
צילום: אור גפן

חתן השמחה המפיק אלי גוהרי עם רלי ובעלה אלדד. צילום: אור גפן

סמיון ומלכת היופי הפרטית שלו. צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   אופירה אסייג נבחרה לשמש כפרזנטורית...
*   עו'ד שרין סולן שכל ילדיה הם עורכי דין...
*   נורית שמיר לבית אפשטיין הדור הרביעי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים