ב – 9 בינואר 2020 יעלה לראשונה בבכורה עולמית בתיאטרון חיפה, המחזמר 'ג'נטלי' מאת שירי נדב נאור בבימויו של משה נאור

לאחר שבועות של חזרות אינטנסיביות, יעלה על בימת תיאטרון חיפה מחזמר ישראלי מקורי ואקטואלי. בהצגה יככבו הזמרת והשחקנית אסתר רדא, הזמר והשחקן גילי יאלו והשחקן ומנחה הטלוויזיה ירון ברובינסקי

פורסם ב: 01/01/2020 15:47

'ג'נטלי' בתיאטרון חיפה. צילום :אלון שפרנסקי
.
תיאטרון חיפה מזמין לחוויה התיאטרונית הגדולה של השנה : מחזמר ישראלי חדש, נשכני ומרגש שמלווה במוזיקת היפ הופ, נשמה וביטים אפריקאיים בביצוע לייב של להקת זמרים ורקדנים אפרו-ישראלים.

זהו מחזה הביכורים של שירי נדב-נאור שמציף את אחד מהנושאים הבוערים שעל סדר היום הציבורי בישראל ובעולם ומפרק בעדינות ובחכמה את כותרות העיתונים לסיפור אנושי. במרכז הסיפור זוג פליטים מניגריה, ג'נטלי (גילי יאלו) מוסיקאי המתפרנס מהופעות רחוב, ואשתו מרים (אסתר רדא), עוזרת בית בביתו של גבר ישראלי, אושיה טלוויזיונית מפורסמת (ירון ברובינסקי).

לזוג הפליטים נולד תינוק לבן, דבר המוביל אותם להיקלע לצרה מול המשטרה. הבוס המפורסם נחלץ לעזרה וג'נטלי,אסיר התודה, מזמין אותו לארוחת ערב חגיגית בביתם. אבל משהו ישתבש בערב הזה, משהו שיוביל לשרשרת אירועים טראגית.

סיפורם של השניים מציג את הטבע האנושי על פניו השונים, ומדבר על שנאת זרים, גזענות ואטימות ממסדית אך גם על המוזיקה כמפלט מהמציאות ועל האמנות כעוגן בעולם כאוטי ואכזר.

את המחזה כתבה השחקנית שירי נדב –נאור ("מעבר להרים ולגבעות"), את השירים כתב שאנן סטריט והלחין המוסיקאי אמיר לקנר ("אנני"(ניהול מוסיקלי ), "היירספריי", (הפקה מוסיקלית),"סיפור הפרברים" (ניהול מוסיקלי), תכנית הטלוויזיה "דה וויס", ("רומיאו ויוליה", "תמונות מחיי נישואין" בקאמרי, "הוא הלך בשדות" בית לסין (כתיבת מוסיקה), ).במאי ההצגה הוא המנהל האמנותי של תיאטרון חיפה, משה נאור.
מאת: שירי נדב נאור
מילים לשירים: שאנן סטריט
לחנים: אמיר לקנר
בימוי: משה נאור
במאית משנה: יעל גולדברג
ניהול מוסיקלי: אוהד בן אבי, אמיר לקנר
עיבודים והפקה מוסיקלית: דודוש קלמס, אמיר לקנר
כוריאוגרפיה: תום אפלבוים
עיצוב תפאורה: לילי בן נחשון
עיצוב תלבושות: יובל כספין
עיצוב תאורה: במבי אבי יונה
עיצוב סאונד: נראל שרון
וידאו ארט: גיא רומם, סטודיו אינסייט
הדרכה קולית: נעמה אופק
ע. כוריאוגרפיה: קטיה רוזנפלד

בהשתתפות: אסתר רדא, גילי יאלו, ירון ברובינסקי, דניאל און-ימי, טופז אבדנג, אושי מסלה, אשוט גספריאן, אליזה אקוונדו, מתן און-ימי, רודי ביינסין, אדם הירש, צביקה היזיקיאס
קלידים וסאמפלר: אוהד בן אבי

הצגה ראשונה בחיפה : אולם תיאטרון חיפה 9 בינואר , שעה 20.30
הצגה ראשונה בתל אביב : תיאטרון תל אביב 29 בינואר , שעה 20.30
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מירב ישראל חגגה יום הולדת 40 ודיברה...
*   עוז זהבי וזוגתו הגר יעברו לבית חדש...
*   אדווה ליזר חגגה את השקת הקליניקה שלה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים