בשישי החולף בצהריים ערכה חברת yes את אחת הפרמיירות הגדולות והמדוברות של השנה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

מעל אלף מוזמנים גדשו את האולם הגדול בתיאטרון 'הבימה', כדי לצפות בפרק הראשון של העונה השלישית והכל כך מדוברת- פאודה 3 ,שתעלה רק ב-yes ב-26.12.19. מי היה שם?

פורסם ב: 22/12/2019 15:30

צילום: רפי דלויה
שחקנים, סלבס, בכירים בתעשיית הטלוויזיה,עיתונאים ופוליטיקאים לא פספסו את האירוע ונהנו מבופה עשיר על טהרת המטבח הערבי. הם עשו זאת לצד היוצרים אבי יששכרוף והכוכב הראשי בסדרה, ליאור רז, שהגיע עם רעייתו מיטל וגם בחברת הוריו. מגיע להם נחת בריבוע, לא כן?

באו האב הטרי עידן עמדי, שקרא לבתו יעל שירין עמדי (אמיתי. כמו הדמות בסדרה!) האמא הטרייה (בשנית) והמצטרפת החדשה לסדרה, מרינה מקסימיליאן, הכוכב החדש של הסדרה עלא דקה, ריף נאמן שמצטרפת גם כן, נטע גרטי ובן זוגה פיטר רוט, בועז קונפורטי וזוגתו ליאת הר-לב, מירב שירום, דורון בן-דוד, איציק כהן, מורן רוזנבלט, יעקב זאדה דניאל וזוגתו יוליה שניידר, השחקנית סאמר קופטי, ג'ורג' אקסנדר, הבמאי רותם שמיר וגם חברים מחוץ לקאסט שבאו לפרגן: נדב אבוקסיס, גאלה קוגן, מולי שגב ושפרה קורנפלד, לונא מנסור, גל תורן, צחי גראד, אילנה דיין, גיא זהר, אור הלר, ח"כ יואב גלנט ועוד רבים וטובים.

למי ששאל איפה 'נורית' מהצוות, הלא היא רונה-לי שמעון, נספר שהיא נאלצה לפספס את האירוע בשל שהותה בחו'ל לצורך עבודה. אל דאגה. היא תחזור לארץ ימים הקרובים.

כמו כן, לליאור רז הוצמדו של מאבטחים גברתנים שניהלו בקשות של עשרות מבקשי תמונת סלפי שחיכו לרגע שרק ייצא מהמתחם. אחרי שסירבו בתחילה לאיש מבוגר להתקרב לליאור ואחר כך נתנו לו להיכנס, המאבטחים גרמו לו לפרץ של צחוק. הסיבה. זה היה לא אחר מאשר אביו והאחרון הצהיר :'זה בסדר. אני אבא ש ואפגוש אותו אחר כך'.:


העונה השנייה של פאודה תעלה השבוע ב-yes ו-STINGTV.


טריילר לעונה החדשה

/www.youtube.com/watch?v=QkwTQPX-Eeo
פאודה 3 ב-YES. צילום: רפי דלויה

צילום : רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

איציק כהן האיש באדום. צילום : רפי דלויה

אוהד קנולר. צילום: רפי דלויה

דורון וליאור עם בנות זוגם. צילום: רפי דלויה

חזי סימנטוב צילום :רפי דלויה

יעקב, איציק ונטע. צילום:רפי דלויה

נעם סמל ומירב שירום. צילום: רפי דלויה

נדב אבוקסיס ויואב גלנט. צילום : רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   במועצה לישראל יפה חשפו בכירי לוריאל...
*   שר החינוך יואב גלנט, ערך היום ביקור...
*   שגריר הולנד בישראל הנס דוקטר ערך ביקור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים