אשת העסקים אורלית אוקוביץ' בעלת 'ביו סקלפצ'ר' מהווה דוגמא נדירה לגרושה השומרת על יחסים חמים עם האקס שלה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

אורלית אוקוביץ' ואבי שני בניה (אשר שניהם רואי חשבון.ר.ק.) גרושים מזה 35 שנים והם החברים הכי טובים בעולם. הכוונה למיכו אוקוביץ' השף. אז איזה קשר יש לה עם האחיינית שלו (אתה בצילום) אנה אוקוביץ' סגנית שף ברשת 'הילטון'?

פורסם ב: 13/12/2019 16:12

אורלית אוקוביץ ואחיינתה אנה אוקוביץ השפית המצליחה. צילום: רונית קיטאי
אורלית אוקוביץ', הבעלים של ביו סקלפצ'ר מארחת את האחיינית שלה ושל מיכו אוקוביץ' יליד קרואטיה, שעד לאחרונה עבד כשף הראשי של רשת מלונות פתאל.

מי שהולכת בדרכו היא האחיינית אנה אוקוביץ' מדוברובניק, פנינת הים האדריאטי שבקרואטיה.אנה בת ה-31 תסיים בקרוב מאוד את החופשה בת חודש ימים שעשתה בישראל ואז שתיהן תתעופפנה ביחד לקרואטיה ,שם גם נמצא ביתה השני של אורלית.

אנה אוקוביץ' היא לא פחות מאשר סגנית שף ברשת 'הילטון' ומתמחה במטבח האיטלקי למסעדת המלון המעוטרת בכוכב 'מישלן'.למרות הכל, אורלית מתכננת לה עתיד אחר.לך תדע אם היא לא מתכוונת לכך שבמקום שאנה אוקוביץ' תטבול את ידיה וציפורניה הענוגות בהכנת מאכלים שונים היא מעדיפה שאנה תייצג אותה בקרואטיה בתחום הלק העמיד לציפורניים שהיא הנציגה הבלעדית של החברה בישראל?..
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   שמואל דונרשטיין יו'ר ובעלים של 'רב...
*   את הדלת אי אפשר לפתוח בתוכנת ZOOM אך...
*   קאבר מיוחד בספרדית ללהיט 'שלמים' של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים