לכבוד חג החנוכה השיקה 'ב.ש. צעצועים' משחקים , שיספקו לילדים שעות רבות של משחק והנאה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: סטודיו דאוטון

המשחקים שכבר נמצאים בחנויות הם :'קסם של שרשרת' (בצילום) וכן '3 בריבוע' ו'סליידר' מבית המותג SMART TOY מפתחים את הזיכרון, הזריזות, הדימיון, המוטוריקה והדינמיקה החברתית

פורסם ב: 12/12/2019 13:03

ב.ש צעצועים - קסם של שרשרת. צילום : סטודיו דאוטון
'קסם של שרשרת' הוא משחק יצירתי ומהנה הכולל מתקן מיוחד שמייצר שרשראות בעיצוב אישי. מכניסים לתוך העמודות שבמתקן טבעות בצבעים שבוחרים, לוחצים על הכפתורים והוקוס פוקוס. יוצאת מהמתקן שרשרת. הטבעות מתחברות זו לזו בתוך המתקן, ועם הוצאת השרשרת באורך ובצבעים שבחרנו - אפשר להכין ממנה מגוון תכשיטים: שרשראות, צמידים, עגילים, סיכות, טבעות ועוד. המשחק מכיל, בנוסף לטבעות במגוון רב של צבעים, גם תליונים וסוגרים שונים להכנת תכשיטים (הטבעות רב פעמיות וניתנות לשימוש חוזר).מתאים מגיל 4 שנים.המחיר: 100 - 120 ש'ח.


***

'סליידר' הוא משחק אינטראקטיבי מאתגר המתאים למשחק אישי או למשחק תחרותי של כמה משתתפים. המשחק משמיע בעברית הוראות ומהלכים שיש לבצע. על השחקן להזיז את הקוביות הצידיות שבמשחק בזמן קצוב, כך שיהיו תואמות בצבעיהן לקוביות המרכזיות המהבהבות. המשחק כולל 4 אפשרויות – מהירות, שלבים, זיכרון ומשחק רב משתתפים.המשחק תורם לחידוד הזיכרון החזותי, ושיפור מיומנויות מוטוריות.
מתאים מגיל 6 שנים. 100 - 120 ש'ח.

*****


'3 בריבוע': משחק חשיבה תחרותי ומאתגר, בו יש לסדר את 9 הריבועים הצבעוניים שבלוח המשחק, באופן זהה ל-9 ריבועים בקופסת הקוביות – כפי שסודרו באופן מקרי לאחר ערבובן. יש להזיז את הקוביות שבלוח למעלה, למטה ולצדדים, עד שמצליחים ליצור תצורה זהה של הצבעים - כמו זו שבקופסה. הראשון שמסיים לסדר את הריבועים – מוריד את המסגרת על הריבועים ומכריז על הניצחון!
המשחק מכיל: קופסת קוביות, 48 ריבועים צבעוניים, לוח משחק, 2 שקיות בד (לאחסון הריבועים הצבעוניים).מתאים מגיל 6 שנים.
מחיר: 60 - 70 ש'ח.להשיג ברשתות ובחנויות הצעצועים ברחבי הארץ.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   קניוני עזריאלי ואתר האיקומרס המוביל...
*   מותג האופנה האיטלקי FURLA השיק קולקציה...
*   Laline השיקה את הפריטים שינעימו את החזרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים