ד'ר לורה מוצ'ניק ערכה הערב הרמת כוסית לראש השנה בקליניקה שלה בקריית מוצקין. כתבה: רונית קיטאי.צילום: עדי רובין, רונית קיטאי, אינגה יעקובוביץ

מנכ'לית רשת הקליניקות של הרפואה האסתטית ד'ר לורה מוצ'ניק,ענת קריימר,פיקדה על כל החמ'ל באירוע שהתקיים בקומה השניה בשדרות גושן 86 בקריית מוצקין

פורסם ב: 16/09/2019 23:35

ד'ר לורה מוצ'ניק, ענת קריימר וגולן נהרדעא. צילום : רונית קיטאי
את טקס הפרשת חלה ביצעה בצורה מרשימה הרבנית סמדר אביטן מהעיר נשר, לאחריו קוקטייל וקייטרינג של קונדיטוריה 'אייל'.על התקשורת המפיק ואיש יחסי הציבור גולן נהרדעא ובין המוזמנות היו לקוחות הקליניקה של ד'ר לורה מוצ'ניק ונשות תקשורתד'ר לורה מוצ'ניק רופאת משפחה ומומחית ברפואה אסתטית מזה 15 שנים, מחזיקה ארבע קליניקות מצליחות ברחבי הארץ. כל מה שרציתם לדעת על ד'ר לורה מוצ'ניק, על הידע שלה, על הטיפולים וכיצד ליצור קשר לתיאם תור , לחצו על הקישור לאתר שלה:

www.drlora.net


ד'ר לורה מוצ'ניק היתה מלווה בצוות הבכיר שלה שכלל את עינת קריימר מנכ'לית הרשת שלה, ד'ר אינגה יעקבוביץ' העובדת אתה בקליניקה, אמה קלרה, אחותה ועוד וכן בלקוחות המרוצות שהגיעו מחיפה, הקריות והצפון ובחלק מבני משפחתה.

ענת קריימר (47) מנכ'לית הרשת נולדה בצפת וגדלה שם עד גיל 18 מאז היא נדדה לאיזור המרכז ולצפון ומזה שנים גרה בקיבוץ סער ליד אכזיב עם בעלה, נדב קרמר, מנהל השיווק של 'טרקלין חשמל' ועם בנה ובתה התאומים בני 18. עם ד'ר לורה מוצ'ניק היא עובדת מזה שלוש שנים ונראה שזה מצב של ווין-ווין לשתיהן.

על טקס הפרשת חלה הופקדה הרבנית סמדר אביטן מנשר, חוזרת בתשובה בת 44 , נשואה מזה 23 שנים לרב בועז אביטן והם מתגוררים בגבעת נשר והורים לשמונה ילדים. הרבנית סמדר אביטן עוסקת בהדרכת כלות בעיר מגוריה ומרצה בארגון 'ערכים'. היא הלהיבה את הנשים והעניקה להן ברכות שהן מייחלות להן.


ללקוחות של ד'ר לורה מוצ'ניק סיפרה הרבנית סמדר אביטן כי היא מארגנת מסעות לאומן ומי שרוצה להצטרף, מוזמנת להרשם אצלה. אביה של סמדר אביטן הוא אליאס אלימלך ז'ל שהיה מאמן הפועל תל חנן. משפחה חילונית מובהקת ואחריה חזרו בתשובה גם שניים מהאחים שלה.

מנהל יחסי הציבור גולן נהרדעא היה בין המברכים את ד'ר לורה מונצ'יק על ארבעת הסניפים שלה והמארחת הצהירה : 'אין כאן מטופלות אלא משפחה ואני מביאה עבורן את המוצרים הכי חדישים וטובים ואת הטכנולוגיה הכי חדישה שיש'. המטופלות יצאו משם עם חיוך רחב ובטן מלאה בכיבוד עשיר ואיחלו זו לזו שנה טובה והכי יפה שאפשר.
הרבנית סמדר אביטן ומנהלת רשת הקליניקות של ד'ר לורה מוצ'ניק ענת קריימר. צילום עדי רובין

ד'ר לורה מוצ'ניק וענת קריימר. צילום: עדי רובין

ד'ר לורה מוצ'ניק וגולן נהרדעא. צילום : עדי רובין

גולן נהרדעא, ד'ר לורה מוצ'ניק והעיתונאית רונית קיטאי. צילום :עדי רובין

ד'ר לורה מוצ'ניק, הרבנית סמדר אביטן, ד'ר אינגה יעקובוביץ'. צילום :עדי רובין

רק לאחר אין ספור צילומים שביצעה גילתה הצלמת עדי רובין כי המצלמה שלה שבקה חיים ועברה לצלם בסלולרי שלה. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל עדי רובין, לימור גרובר, יפה גביש, גולן נהרדעא, ד'ר לורה מוצ'ניק, רונית קיטאי, גלית אובר. צילום: אינגה יעקובוביץ

ד'ר לורה מוצ'ניק וגולן נהרדעא. צילום רונית קיטאי

צילום : עדי רובין

צילום : עדי רובין

צילום : עדי רובין

בטקס הפרשת חלה. צילום :עדי רובין

הלכה הדיאטה. צילום : עדי רובין

הרבנית סמדר אביטן מלהיבה את הקהל. צילום: עדי רובין

הרמת כוסית לשנה החדשה אצל ד'ר לורה מוצ'ניק. צילום: עדי רובין

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הסגר מוביל לחיבורים שקודם אולי לא...
*   טקס ברית מילה מרגש נערך נערך במרכז...
*   קמפיין דיגיטלי לגיוס תרומות עבור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים