כאשר פוליטיקאית ואשת ציבור ותיקה ואהודה מזמינה לחגיגת הולדת נכדתה הבכורה, כולם מתייצבים. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

תא'ל (מיל) חדוה אלמוג לשעבר קצינת חן ראשית, יו'ר 'נעמת', לשעבר סגנית ומ'מ ראש העיר חיפה יונה יהב וכיום חברת מועצת העיר חיפה, חגגה את הולדת נכדתה רומי אלמוג במלון 'גארדן' בחיפה, וכל המי ומי הגיעו

פורסם ב: 26/07/2019 17:09

יונה יהב ידיד המשפחה מברך את חדוה אלמוג, רועי ורוית אלמוג להולדת רומי אלמוג. צילום: רונית קיטאי
ההורים הטריים של רומי היפהפיה הם רועי אלמוג, איש עסקים בתחום בתי קפה ומסעדות בכרמיאל, חיפה (סניף 'שני' בתיאטרון חיפה) וברמת גן, ורוית אלמוג מנהלת אירועים במלון ניר עציון.


חדוה אלמוג קיבלה מחמאות ללא הרף. עם צבע שיער חדש, ג'ינג'י, לראשונה מאז שאני מכירה אותה כל כך הרבה שנים,לאחר שהשילה ממשקלה קילוגרמים רבים. בשמלה יפה וכל כולה אלגנטיות ומקרינה אושר עילאי, אז אם היא הרגישה ברקיע השביעי, מה הפלא שכולם אמרו לה שהיא נראית פשוט נפלא.

הגיעו חברים טובים שלה מכל שנות שירותה בתפקידים שונים, כולל חברים מהנח'ל, המפקד שלה אל'מ רענן שריר ורעיתו אבירה, סא'ל (מיל) בת עמי גנץ ויעל פלד שהיו קצינות חן פיקודיות. חברותיה מ'נעמת' שמחה גבאי, מרים גומא ואיתנה אלקיים.

היו חברי מועצת העיר : שי אבו חצירה,יוסי שלום, עידו שמשון, אריה בליטנטל, סופי נקש, תמי ברק, ישראל סביון וחבר המועצה לשעבר אורי גרינברג.

היו בני המשפחות משני הצדדים והוריה של רוית ,אורה ושמואל ואחיותיה עם ילדיהן, חבריו הרבים של רועי, אחיותיה של חדוה דליה ורותי עם בני המשפחה שלהן. בין האורחים פוליטיקאים רבים, עובדי עיריית חיפה, עורכי דין, רופאים,אנשי עסקים, נשות חברה ועוד. היה אוכל טעים, אוירה עליזה והעיקר בשמחות. בסוף כל אורח יצא משם עם חלה קטנה לשבת מתנת רוית ורועי אלמוג.שימו לב ששמות כל בני המשפחה מתחילים באות ר'. זה מתחיל ברומי הפעוטה, אמה רוית ואביה רועי ואת זה כותבת לכם רונית לבית רוטנברג, וכך 'תרמתי' עוד פעמיים ר' לסיפור הזה.


יונה יהב שהוא חבר נפש של חדוה אלמוג מזה שנים רבות ברך את חדוה והמשפחה וגם הצחיק את האורחים עם הצהרתו: 'אני מוכן לגדל את רומי עד גיל 18 ואז להחזיר אותה להוריה'. הוא כמו חדוה, לא שכחו להזכיר את בעלה המנוח של חדוה, בני אלמוג ז'ל שהיה עובד נמל חיפה ואותו אגב הכרתי כאשר הייתי עדיין ילדה. הסיבה. הוא היה החבר הכי טוב של אח של חברתי לכתה.

חדוה אלמוג ברכה בצורה מקורית ופשוט שרה את הדברים והתגלתה כבעלת קול מפליא שלא ידענו קודם לכן. בקיצור 'כוכב נולד'. היו שם סגן השר לשעבר מיכה גולדמן וכיום איש עסקים, עו'ד וח'כ לשעבר יונה יהב לשעבר ראש העיר חיפה בחברת רעייתו פרופ' רבקה יהב, באו נשיאת בית משפט המחוזי בחיפה לשעבר השופטת בדימוס בלהה גילאור ועו'ד יוסי גילאור קונסול תאילנד, איש העסקים יעקב סלע ומזכיר העיר חיפה ברכה סלע שעליה אומרים כי היא הסלע האיתן של כל ראש עיר מכהן באשר הוא וברכה בכלל ולא רק לכל ראש עיר, ואין מי שלא יסכים עם אמירה זו.

היו יעקב ברודר מנכ'ל קהילת הדר , רחל שטח לשעבר מזכירת ראש העיר יונה יהב, אליעזר פרוזר,נטע דוברין מנהלת בית 'יד לבנים', עו'ד טומי נדשי שמכהן כקונסול הונגריה והוא יליד הונגריה שעלה לארץ בגיל 4. הוא לא רק בעל משרד ברח' פל-ים בעיר התחתית בו גם עובד בנו, עו'ד יאיר נדשי, אלא גם מנהל חברת נדל'ן. עוד היה עו'ד אלי קולס שציין שלוש שנים במשרד עורכי הדין אלי דורון, טיקוצקי ועוד (עד שאגמור לציין את שמות כל השותפים תיגמר לי הכתבה...) ובת זוגו רחל שפירא, עו'ד רחל בן ארי, פרופ' אליאס טובי ורעייתו גילה טובי, ד'ר אסתי גולן מהנהלת רמב'ם ובעלה שרי, ענבר שחף ראש מחלקת שיווק ברמב'ם, אור שחף מנכ'ל החברה הכלכלית לחיפה, שולה ירקוני, אשת החברה טלי חורש, אילנה וברוך אורון, הגינקולוגית ד'ר יעל גונן שהיא חברתה של חדוה מאז שהיו ביחד בקורס קצינות ועד היום.

היו אשת התקשורת ברכה בריל שתמיד אנחנו מתבדחות על העובדה שעבדנו יחד בשתי מערכות עיתונים ביחד וגם התגוררנו באותו הרחוב. ברכה חזרה היום מטיסה ביחד עם בן זוגה שופט הכדורגל הבינלאומי לשעבר אברהם קליין. עוד היו חברת מועצת העיר לשעבר יוליה שטראים,שי בלומנטל, רמי ויפעת כהן בעלי רשת הקונדיטוריה 'שני' ,אנשי התקשורת אברהם ציבין ורעייתו חלי, יוסי גלזר וכותבת שורות אלה רונית קיטאי, הזמרת שרון חכם ובן זוגה עו'ד שמעון ביטון, ענאן ג'ובראן ובת זוגו, יעקב פיינגולד, מנכ'לית תיאטרון חיפה ניצה בן-צבי, חברי מועצת העיר לשעבר רמי דותן, רמי לוי ורעיתו אהובה לוי לבית לב, ארנון שירן מנכ'ל מכבי חיפה לשעבר ורעיתו טל, יובל ודליה קצנשטיין ובני המשפחה, דוד גיא, אצילה וחיים גרשון ועוד אין ספור אורחים שתקצר היריעה מלהזכיר. רק בשמחות!
המשפחה החוגגת. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל חדוה אלמוג,טלי חורש, פרופ' רבקה יהב, עו'ד יונה יהב, רועי אלמוג. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל עו'ד טומי נדשי, עו'ד יונה יהב ואליעזר פרוזר. צילום : רונית קיטאי

ברכה בריל ואברהם קליין. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל ביאטריס רוזן יועצת ראש העיר למעמד האישה,חדוה אלמוג,נטע דוברין ואיתנה אלקיים.צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל עו'ד יונה יהב, רחל שטח, מיכה גולדמן, עו'ד יוסי גילאור, פרופ' רבקה יהב והשופטת בדימוס בלהה גילאור. צילום רונית קיטאי

העיתונאית רונית קיטאי וחדוה אלמוג. צילום: טלי חורש

רוית אלמוג ומשפחתה.צילום : רונית קיטאי

חדוה אלמוג וטלי חורש. צילום : רונית קיטאי

חברות מאז רקדו ביחד בלהקת הסטודנטים איתנה אלקיים וברכה בריל לבית גרוסמן. צילום :רונית קיטאי

יעקב ברודר מנכ'ל קהילת הדר. צילום :רונית קיטאי

יוליה שטראים ואלי דבי מייסד עמותת 'לנצח אחי'. צילום: רונית קיטאי

כל אורח קיבל ביציאה חלה קטנה כמתנת הוריה של רומי אלמוג. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל אור שחף ורעיתו ענבר שחף ראש מחלקת שיווק ברמב'ם, מזכיר העיר חיפה ברכה סלע. צילום רונית קיטאי

מזכיר העיר חיפה ברכה סלע ואיש העסקים יעקב סלע. צילום :רונית קיטאי

משמאל אלי קרנדי מי שהיה הנהג המיתולוגי של ראש העיר לשעבר יונה יהב עם הבוס לשעבר. צילום :רונית קיטאי

רועי אלמוג עם אמו ועם חמותו אורה. צילום: רונית קיטאי

משפחת אורון. ברוך ואילנה אורון. מימינם רמי כהן מבעלי רשת הקונדיטוריה 'שני'. צילום רונית קיטאי

מימין לשמאל ראש העיר חיפה לשעבר עו'ד יונה יהב, פרופ' רבקה יהב והעיתונאית רונית קיטאי. צילום טלי חורש

עו'ד אלי קולס ציין שלוש שנים לעבודתו במשרד עורכי הדין דורון,טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס. צילום רונית קיטאי

רומי אלמוג היפהפיה בעגלה. חמסה, חמסה. צילום: רונית קיטאי

חגיגה להולדת רומי אלמוג. צילום: רונית קיטאי

צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל עו'ד רחל בן ארי, חדוה אלמוג, גילה ופרופ' אליאס טובי. צילום: צ'יז צילום

הנסיכה רומי התעוררה ונמצאת עם הוריה רוית ורועי אלמוג. צילום:צ'יז צילום

מימין לשמאל רונית קיטאי, חדוה אלמוג, טלי חורש ופרופ רבקה יהב. צילום: צ'יז צילום

מימין לשמאל סופי נקש, חדוה אלמוג ותמי ברק. צילום: צ'יז צילום

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הו גילי. מזל טוב לגילי איצקוביץ' שנישאה...
*   סי אסבן בת 21 ממושב גבעת נילי חזרה לאחרונה...
*   מפיק העל שון בלאיש חגג את יום הולדתו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים