מעצבת האופנה האהובה רעומה זק'ש ערכה יום לקוחות בסניף הדגל החיפאי שלה ב'מרכז חורב'. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

איזה חידוש טכנולוגי הכניסה רעומה זק'ש לקולקציה החדשה שלה? רעומה הזוהרת והיפה שהיתה עד לאחרונה סבתא לשלושה הפכה בבת אחת סבתא לחמישה משתי בנות נוספות שילדו לאחרונה במזל טוב. מה סיפרו לה לקוחותיה שגרמו לה להתרגשות רבה?

פורסם ב: 16/05/2019 19:57

מעצבת האופנה רעומה זק'ש. צילום <רונית קיטאי
אז קודם כל נחזור לשמחות. שירז קליר זק'ש הבכורה אשת ניהול מדהימה ומנכ'לית 'רעומה', היא אם ליובל בת 10, אריאל בן שבע וגל בת השנתיים. לפתע היא הפכה לדודה לשניים. זה קרה לאחר שאחיותיה רופאת השיניים ד'ר שני זק'ש ילדה את בנה נדב, והאחות השניה האדריכלית שי זק'ש העובדת במשרד האדריכלים יסקי, סיון, מור, ילדה בת בשם אלה. זו הסיבה שרעומה זק'ש נראתה זוהרת ויפה מתמיד. מזל טוב לכולן.


ועכשיו לחדשות האופנה. רעומה הכניסה לקולקציה שלה בדים 'חכמים' מתעשיית הספורט שידועים כ'בדים נדיפים' . הם מיועדים לריצות מרתון ולספורט בכלל . הסיבה היא שהם מתאימים מאוד לאקלים החם בישראל בו מזיעים כל כך ובבדים ה'חכמים' הללו לא מזיעים ויש יתרון נוסף בשל העובדה שהבדים הללו גם לא מתקמטים. על הבדים החדשניים הללו מדפיסה רעומה את איוריה המהממים ביופיים.


היא כובשת בכישרון שלה לשילובים נדירים ביופיים והצבעוניות היפהפיה גורמת לכך שמעריציה כלומר הלקוחות הולכות אחריה לכל מקום בארץ או יותר נכון נוסעות. כאשר לרעומה זק'ש היתה חנות אחת ויחידה בראשית דרכה, בקיבוץ גן שמואל ובמקרה חלפנו בדרכנו באותם ימים רחוקים. אמרתי לבעלי שאני רק רוצה להציץ ולראות מה יש בחנות. מה שקרה הוא שעמדתי נדהמת מול היופי והכשרון ולא יצאתי משם עד שלא קניתי כמה יצירות אופנה. גיהצתי כרטיס וחזרתי עם שקיות ביד שלא יכולתי להחביא אותם בדרכי לאוטו. את צבע הפנים של בעלי לא ראיתי כי הסתכלתי כל הזמן בתוך השקיות וליטפתי את הבגדים היפים. כל כך התפעלתי עד שהרמתי טלפון למוכרת בחנות זו כדי לברר מי האישה שמאחורי הכשרון האדיר.

מאז נוצר הקשר עם רעומה ואני מוקסמת לאורך כל השנים מהיצירות האופנתיות שכל פעם יש בהם חידושים והפתעות. גם אני, כמו האחרות שהיו שם, הודיתי שבכל עיר בה היתה לה חנות נהגתי לנסוע לשם כדי לקנות את החידושים האחרונים שיצאו מתחת ידיה הכשרוניות.

לקוחות רבות נוספות שהיו שם חזרו כל אחת על אותו הסיפור והחיפאיות שבהן נישקו אותה בלי סוף וכל כך העריכו והודו לה על שפתחה את הסניף בחיפה העיר בה נולדה ביום של רעמים ומכאן גם 'זכתה' לשם הפרטי הלא שגרתי, רעומה.


עדה פרי שעבדה בתפקידה האחרון כמנהלת מערכת קהילתית בבי'ס 'אהוד' של עיריית חיפה, הציגה את עצמה כלקוחה ותיקה ונלהבת וכך הלך וגדל מספר הלקוחות שהגיעו וכל אחת רצתה סטיילינג אישי מצד רעומה עצמה. האחרונה הכינה כיבוד מכל הלב כי בעיניה ללקוחות שלה מגיע הכל.

בין אלה שעבדו קשה באותו יום ארוך היו מלבד רעומה זק'ש גם מנהלת הרשת סיגל גבע אשר רעומה סיפרה לי כי סיגל סיימה את 'בצלאל' בהצטיינות, מנהלת החנות ב'מרכז חורב' נעמי קלרמן והעובדת בחנות אניה בלונצ'יק.


הלקוחה הרצליה בן משה הביאה לסניף REUMA ב'מרכז חורב' בחיפה, ג'קט בעיצובה של רעומה שקנתה לפני 25 שנים והודתה כי הרבה בגדים היא זורקת אך בחיים לא תזרוק שום יצירת אופנה של רעומה. כך גם אני אמרתי לרעומה וגם האחרות. אי אפשר היה לתאר את ההתרגשות שאחזה בה. למרות שהיא שומעת מחמאות כל יום היא לא 'התקלקלה' ואינשלה שתישאר גם להבא חייכנית, חמה ומקסימה.

לאתר של רעומה הקליקו כאן:

www.reuma.co.il
מימין לשמאל סיגל גבע מנהלת רשת רעומה, מעצבת האופנה רעומה זק'ש, מנהלת חנות המעצבת רעומה ב'מרכז חורב' חיפה נעמי קלרמן ואניה בלונצ'יק העובדת בסניף זה. צילום רונית קיטאי

הרצליה בן משה החיפאית לקוחה מזה שנים רבות הביאה לרעומה ג'קט בעיצובה שקנתה לפני 25 שנים. צילום רונית קיטאי.jpg1

מעצבת האופנה רעומה זק'ש הוקפה בלקוחות שלה שהציפו את הסניף במרכז חורב בחיפה. צילום רונית קיטאי

מעצבת האופנה רעומה זק'ש ועורכת אתר הסלבריטאים הארצי 'רינונים' רונית קיטאי הלבושה בחולצה מעוצבת ויפהפיה מבית אופנת REUMA שהגיעה כלקוחה ותיקה ונלהבת ולא יכלה שלא לפרגן לרעומה מכל הלב כי כל כך מגיע לה. צילום סיגל גבע

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   במוזיאון העיצוב בחולון צולם הזמר...
*   הדוגמנית רומי נסט התייצבה לצילומים...
*   NAUTICA מציגה את Oceans Forward קולקציית און...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים