להיפרד מהפרקינסון, לבחור בחיים מאת אלכס קרטן ודיוויד ברין. הוצאת 'אור עם' מבית 'ספר לכל'. כתבה: רונית קיטאי

ספר חדש חושף שיטה פורצת דרך לטיפול בסימפטומים של פרקינסון בעזרת 20 תרגילים פשוטים. אלכס קרטן שמטפל במרכז ג'ירו קונטיקס שהקים ברעננה, מלמד את מטופליו להתיידד עם גופם ונפשם ולהיפרד מהפרקינסון, כלומר לבחור בחיים

פורסם ב: 21/03/2019 12:46

'להיפרד מהפרקינסון לבחור בחיים!' מאת אלכס קרטן ודיוויד ברין. הוצאת אור עם
את השיטה המצליחה שפיתח לטיפול בסימפטומים של מחלת הפרקינסון, אלכס קרטן חוקר זה למעלה משלושים שנים ועוקב אחר האנטומיה והפיזיולוגיה של ההתנהגות ,ומטפל באנשים עם הפרעות תנועה בדגש על פרקינסון במרכז ג'ירו-קונטיקס שהקים ברעננה.

שיטת הטיפול של אלכס קרטן משלבת תרפיית ריקוד, שינויי התנהגות ואמנויות לחימה. הספר כולל תובנות של קרטן מהשנים הרבות של המחקר והטיפול בפרקינסון, סוקר את ההתפתחויות החדשות ביותר בתחום הביוטכנולוגיה ומציג 20 תרגילים קלים לביצוע. לדברי קרטן, מי שיתרגל באופן קבוע את השיטה שלו, יפחית ויצמצם רבים מהתסמינים של הפרקינסון ויוכל לחזור לחיות חיים מספקים.

ד'ר מרייטה אנקה-הרשקוביץ' פגשה את אלכס קרטן דרך המטופלים שלה, חולי פרקינסון בביח'ל איכילוב בתל אביב, וזה קרה בשנת 2,000, בהנחיית ד'ר ניר גלעדי, בעל שם עולמי בשדה הפרעות התנוןעה. היא עקבה אחר הצורה בה הוא עובד, שוחחה אתו והתפעלה משיטת העבודה שלו בעזרת מוסיקה ותנועה והדרך בה הוא מצליח להניע את המטופלים, כשהוא ממזג טיפול גוף-נפש, ולא הפסיקה להתפעל. את מה שהיא צפתה היא כתבה בהקדמה לספר.

בספר 'להיפרד מהפרקינסון, לבחור בחיים!' מוסבר בצורה מרתקת ובהירה כיצד תנועה, מוזיקה ותשומת לב עשויות להחליף תרופות וכאב. הספר מיועד לכל מי שסובל מפרקינסון או רוצה לעזור למישהו אחר ללמוד לחיות טוב יותר עם כל סוג של פציעה או מחלה המחלישה את הגוף.
כריכה רכה.הוצאת אור-עם מבית ספר לכל .מחיר: 98 ש'ח.

אלכס קרטן הוא המייסד והמנהל של מרכז ג'יירו קינטיקס ברעננה. דיוויד ברין הוא סגן עורך של ג'רוזלם פוסט, העיתון המוביל בישראל בשפה האנגלית.


להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות וכן באתר האינטרנט:

www.bookme.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'תאנים טובות מאד' מאת פרופ' יוסי יונה...
*   הילדה שהלכה אחורה מאת רינת גור. איורים...
*   בית משוגעים מאת רותם פאר. הוצאת 'צמרת'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים