בקומה הראשונה של קניון עזריאלי חיפה הושקה הערב חנות העיצוב STYLISH . כתבה: רונית קיטאי. צילום: עדי רובין

בעלי החנות היפהפיה Stylish למדו עיצוב במכללת 'תלתן' ולאחר שהפעילו דוכן עם כל עיצוביהם במשך זמן רב, הם השיקו אותו בחנות הנמצאת מול MANGO. אדריכלים, מעצבי פנים וחובבי אקססורייז יפהפיים לבית כבר פוקדים את החנות ולא מסתירים את התפעלותם. מאיר ליאונדוס מלכה ושותפו פאדי עבוד יותר מאשר מרוצים

פורסם ב: 14/02/2019 23:41

מימין לשמאל שולמית מלכה, פאדי עבוד, סברינה בלהסן, מאיר ליאונדוס מלכה. צילום: עדי רובין
תמצאו אצלם אקססורייז לבית ומוצרי גלריות, פרחי משי, תאורת אוירה, שטיחים, טקסטיל כולל וילונות יפהפיים, מוצרי אוירה כולל נרות, בשמים לבית, מוצרים משלימים לעיצוב הבית, מוצרי קיר למטבח ועוד.
מאיר ופאדי מעצבי הפנים, מבטיחים שלא רק המוצרים שאצלם נמכרים במחירים נגישים ביותר אלא שהם גם מעניקים תמיכה של מעצבים ואדריכלים במתן מענה אישי עם אפשרות לשילוב עמדת עבודה המשלבת את המעצבים.


בעלי 'סטייליש' לא שכחו להזמין את מנכ'ל ומייסד מכללת 'תלתן' שם למדו, ארז ישכרוב ואת בר ספיר, יבואנית של פרחי משי ואקסורייז שהגיעה לפתיחה היישר מתל אביב.

לדברי עופר שביט, מנכ'ל קניון עזריאלי חיפה: 'היינו הראשונים לזהות את הפוטנציאל של המותג ולתת לו במה להתחיל לפעול כדוכן בקניון. המותג STYLISH תואם את תהליך השינוי והצמיחה שעובר הקניון בימים אלו. אנו מאמינים בערך של חיבוק הסוחר וצמיחה יחד עמו וכפי שראינו פוטנציאל בדוכן הזמני, שהוכיח את עצמו תוך מספר חודשים בודדים, אנו מאמינים שחנות הקונספט תהיה גם היא סיפור הצלחה'.


כל אחד מהשותפים ,מאיר ליאונדוס מלכה (34) ופאדי עבוד (31) עקרו לשכונת פרס הקרובה מאוד לקניון עזריאלי חיפה ותוך דקות הם בעסק. פאדי גדל בשדרות הציונות ומאיר משכונת נוה דוד בחיפה והשניים הכירו בעסקים משותפים לפני כחמש שנים. מאיר ליאונדוס מלכה היה מעצב של 'איקאה' ופאדי עבד בחברה להפצת משקאות ('קוקה קולה') והיתה לו גם תקופה של עבודה ב'בזק', אז בהחלט יש תקשורת טובה.

מאיר הוא בן יחיד להורים גרושים. לאמו שנכחה בפתיחה, שולמית מלכה, שמוצא משפחתה ממרוקו, היה עסק של מועדונים למוסיקה יוונית 'מידל איסט' בהדר ועשתה הסבה למדריכה ב'אחוזת ילדים' ברח' אידר. אביו אליאס ליאונדוס היווני, חי ביוון ועובד שם ככימאי של תרופות. פואד הוא בנם של סמיר עבוד שעבד כסגן חשב בעיריית חיפה עד שפרש לגימלאות, ואמו פאיזה עבוד עבדה כמחנכת במשרד החינך. לפאדי יש אח ואחות שגדולים ממנו. האח , פארס עבוד הוא חשב שכר בעיריית חיפה, ואחותו רולא סאדר היא בעלת חנות לכלי בית מיובאים מחו'ל ב'מרכז פנורמה' בחיפה.סטייליש טל. 04-6491910.


אתר עיצוב הבית הישראלי stylish.co.il נפתח לפני כשנה על ידי מאיר ליאונדוס מלכה (34), ארט-דיירקטור המתמחה בעיצוב חללי מסחר ופאדי עבוד, שותפו (31), העוסק בשיווק ומכירות תפס תאוצה זה מכבר. לאתר שלהם הקליקו כאן:

www.stylishisr.co.il
חלק מנשות התקשורת. צילום: שרה איקו

עו'ד לימור מגן היועצת המשפטית של עיריית מגדל העמק ומעצב האופנה החיפאי ניקולאי קדוש. צילום: יח'צ

ארז ישכרוב מנכ'ל מכללת 'תלתן' לעיצוב שעל בוגריו נמנים מאיר ופאדי בעלי סטייליש. צילום: עדי רובין

גאווה של אמא. שולמית מלכה ובנה מאיר. צילום :עדי רובין

סטייליש בקניון עזריאלי חיפה. צילום : עדי רובין

מימין לשמאל פאדי עבוד, סברינה בלהסן, מאיר ליאונדוס מלכה, העיתונאית רונית קיטאי.צילום עדי רובין

סטייליש בקניון עזריאלי חיפה. צילום: עדי רובין

סטייליש בקניון עזריאלי חיפה. צילום: עדי רובין

סטייליש בקניון עזריאלי חיפה. צילום: עדי רובין

סטייליש בקניון עזריאלי חיפה. צילום עדי רובין

שולמית מלכה ולימור יפרח שעל הקופה. צילום :עדי רובין

סטייליש בקניון עזריאלי חיפה. סמדי גוטמן יצאה משם עם פריטים לביתה וכמוה גם העיתונאית ליאור מרום גולדברג ונציגי תקשורת רבים אחרים.צילום עדי רובין

סטייליש בקניון עזריאלי חיפה. צילום :עדי רובין

סטייליש בקניון עזריאלי חיפה. צילום עדי רובין

סטייליש בקניון עזריאלי חיפה. צילום: עדי רובין

יבואנית פרחי המשי והאקסוריס בר ספיר עם שולמית מלכה אמו של מאיר. צילום :עדי רובין

סטייליש בקניון עזריאלי חיפה. צילום: עדי רובין

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חל גידול חד של עלייה בצריכה של טחינה...
*   רק יצאה דר זוזובסקי מהבידוד וכבר קטפה...
*   'סנו סושי' השיקה מוצר חדש וייחודי:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים