זוג הרופאים ד'ר תמי (תמר) טלמון וד'ר רפי טלמון יצאו לחופשה אתגרית עם ארבעת ילדיהם ופגשו חיים וחיות. כתבה: רונית קיטאי

ד'ר תמי (תמר) טלמון היא רופאת עיניים מוערכת ביותר ואנושית מאוד אשר לפני כשנה הצטרפה למרפאה של 'כללית' בסביוני דניה בחיפה, מה שמקל על כל החיפאים להגיע אליה כי הקרייתים מגיעים בכל מקרה אליה ל'כללית' ב'זבולון'. בעלה הגינקולוג ד'ר רפי טלמון הוא מומחה בתחום סריקת מערכות עובר במרפאה בקריית מוצקין. אז איזה חיות הם פגשו במדבר?

פורסם ב: 23/01/2019 17:31

זוג הרופאים ד'ר רפי טלמון וד'ר תמי טלמון עם ארבעת ילדיהם. צילום: אלבום משפחתי
משפחת טלמון שיצאה לטיול אתגרי במדבר ליד העיר ערד,נהנתה ממפגש עם גמלים, כבשים והכל על רקע של נוף מדברי עוצר נשימה ביופיו. בימים שני וחמישי עסוקה ד'ר תמי טלמון במרפאת העיניים של שירותי בריאות 'כללית' בסביוני דניה אך לא זה הסיפור. המשעשע בכך הוא שכל מי שהיא שמה לו טיפות עיניים לצורך בדיקה, עולה מיד לאחר מכן במעלית לקומה שמעל המרפאה שלה.

לכל אלה שתוהים לאן הם ממהרים ועוד לטפס קומה? מסתבר כי בקומה השלישית נמצא סניף של 'ארקפה' ולשם מגיעים רוב המטופלים של 'כללית'. עד שהטיפות עיניים ישפיעו והעיניים 'יירדמו' הם לוגמים קפה ולפעמים גם מצליחים לחטוף משהו ליד והופ כבר יורדים לקומה שניה כדי להכנס לבדיקה אצל ד'ר טלמון.

את ד'ר רפי טלמון הגינקולוג מכירות נשים הרות רבות, ואותו אפשר למצוא עובד במסירות במרפאה לסריקת מערכות עובר שבקרית מוצקין. בבית הוא סרק כבר ארבע פעמים את העוברים כי כאמור לזוג טלמון יש ארבעה ילדים, מוצלחים אחד אחד , בלי עיין הרע, חמסה, חמסה. בקיצור בעוד ד'ר תמר טלמון מבצע בדיקות למעלה (בעיניים), לד'ר רפי טלמון יש ביצוע בדיקות למטה ובאמצע. לא משעמם להם וגם לא לילדיהם. רק בשמחות!
גמלים. צילום: אלבום משפחתי

פגישה עם גמל במדבר. צילום: אלבום משפחתי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ניצן שיק ושני יוסיפון שהשתתפו ב'חתונמי'...
*   יש עורכות דין שתקופת הקורונה עשתה...
*   אושרי כהן הציג אתמול בהקרנת בכורה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים