הצרת היקפים באולטרה-סאונד ותוצאות מדהימות בחזית הגיזרה. 'אפקט קונטור'. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

מכשיר 'בלה קונטור' הפועל להצרת היקפים באולטרה-סאונד הוא טיפול נעים אשר נשים יוצאות ממנו עם חיוך רחב .מודדים את ההיקף שלהן לפני הטיפול ולאחריו. אישה אחת שיצאה מטיפול נסיוני הצטמקה בשני ס'מ בהיקף הבטן והבטיחה לחזור לטיפולים נוספים. מה זה עושה לעור?

פורסם ב: 23/12/2018 15:58

המכונה להצרת היקפים. צילום: רונית קיטאי
'קונטור אפקט' היא הצרת היקפים באולטרה סאונד ללא ניתוח. הקליניקה פועלת בקומה השלישית ב'סינמול' שב'לב המפרץ' בחיפה (ליד 'זכותי') ,ובה מבצעים פעולת הצרת היקפים באופן חיצוני בלבד וללא אפקט פולשני. 40 דקות של טיפול אשר לפניו מודדים את היקף המותניים, מורחים ג'ל על הבטן ועל איזור המותניים. למה דווקא שם? כי אלה איזורים הידועים כמקומות 'בעייתיים' בשל העובדה שהשומן מרבה להצטבר דווקא שם.

כדי לקבל תוצאות שיסחטו מאנשים 'וואו' כאשר יפגשו אתכן, צריך לעבור סדרה של טיפולים כי שומן 'נדבק' במשך שנים ואיננו ממהר 'להמלט' מגופכן. ב'סינמול' ב'לב המפרץ' ובסניפים נוספים של רשת 'קונטור אפקט' בארץ, מבצעים גם את דיאטת קונטור, טיפולי המסת שומן,שאיבת שומן, טיפולים נגד צלוליט ובודי טייט.

עם תוצאות מרשימות ומוכחות לא מתווכחים , ואגב לטיפול להצרת היקפים בעזרת אולטרה-סאונד עם 'בלה קונטור' יש תגובות שונות מאחת לשניה או מאחד לשני כי הכל תלוי במיקום השומן,פיזורו בגוף והרגלי היום יום . זה כרוך גם במאמץ מצדכם, זאת אומרת להתחיל לאכול בריא, לעשות ספורט ולהבין ש'נפש בריאה בגוף בריא' זהו גם דרך חיים.

בטיפולים הנעשים באיזור הבטן התוצאות נראות כבר מיום הראשון, לכן הטיפול הניסיוני נעשה לרוב באזור זה. הטיפול ראשוני מבוצע במחצית מהזמן הרגיל, והוא מספק למטפלת נתונים המאפשרים להעריך כמה טיפולים נדרשים על מנת לקבל את התוצאה הרצויה. על סמך תגובת הגוף והנתונים האישיים של כל אדם מותאמת סדרת הטיפולים להמשך: בין 7 - 16 טיפולים, 40 דקות כל טיפול, פעמיים בשבוע.

ישנם מצבים רפואיים שיכולים להשפיע על התוצאה הסופית. זו הסיבה שיש לדווח מראש למטפלת על כל מצב רפואי, בעבר או בהווה. היא לא נביאה ולא צריכה לנחש זאת כי אם לא תגידי או תגיד, איך היא תדע? למתאימים לטיפול (על פי קריטריונים קבועים מראש), ניתנת התחייבות לירידה בהיקף (בס'מ), או החזר כספי מלא באם לא מושגת תוצאה.

למתאימים לטיפול (על פי קריטריונים קבועים מראש), ניתנת התחייבות לירידה בהיקף (בס'מ), או החזר כספי מלא באם לא מושגת תוצאה. לרשימת המצבים הדורשים התייחסות רפואית מיוחדת או שבהם הטיפול בבלה קונטור אסור:

להצרת היקפים והפחתת מראה הצלוליט, יש השפעה גם על מרקם העור: מכשיר ה'בלה קונטור' גורם לשומן שנאגר בתוך התאים להפוך לאנרגיה זמינה לגוף לשימוש יומיומי. כתוצאה מהטיפול חל שיפור בקצב זרימת הדם ועליה בקצב חילוף החומרים של תאי העור, וכך יכולת התחדשות תאי העור מואצת. התוצאה שיפור מראה העור וסימני מתיחה דוהים ואף נעלמים.

'בלה קונטור' הינה המערכת היחידה מסוגה בעולם שמספקת תיעוד מדעי מלא של כל התהליך ותוצאותיו הכוללים מדידות וצילומים באופן בלתי ניתן לשינוי ו/או מניפולציות.


לטיפול התנסות התקשר/י 1-700-503-700.
.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   הקורונה במספרים: מתחילת משבר הקורונה...
*   דיפלומטיה בימי הקורונה: שגרירי נפאל...
*   מדליית זהב לטנ'ק: טכנולוגיה נגד קורונה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים