'האנטנה ב'בית יולס' בכרמל המערבי בחיפה תסכן את ילדי ותושבי השכונה! כתבה וצילמה: רונית קיטאי

היום לפני הצהריים התקיימה מול 'בית יולס' בככר הרקפות משמרת מחאה. 'נעביר מסר חד משמעי להנהלת העיר ולהנהלת 'בית יולס'. לא נאפשר הקמת האנטנה' ,קרא אביהו האן יו'ר הירוקים של חיפה. חבר מועצת העיר ירון חנן מ'הירוקים' שגם הוא חבר מועצת העיר חיפה היה שם,ובאו תושבי השכונה הזועמים על מה שהם מכנים הפקרת בריאותם

פורסם ב: 10/08/2018 19:12

אביהו האן וירון חנן מה'ירוקים' וחברי מועצת עיריית חיפה, שניהם אגב תושבי שכונת הכרמל המערבי בחיפה ולכן מכירים אותם רבים כל כך בשכונה זו. כאן במדרכה שליד 'בית יולס'.צילום: רונית קיטאי
לא להאמין למראה העיניים : 12 אנטנות עוקץ רוצים להקים ב'בית יולס'. העוקץ הוא של תושבי השכונה ומי ירויח מפעולה זו? לא התושבים כמובן. הם יוכלו לחטוף סרטן אך את מי זה מעניין? את התושבים הרותחים מכעס שהגיעו למחות היום ויגיעו גם לאולם עיריית חיפה כדי להביע את מורת רוחם .

היו שם שרי אהרוני, גלית עטיה, רינה ממן, דלית העובדת בחנות אופנת 'קלי' ועוד ,שרוצים לשמור על בריאותם ועל שלוות חייהם ולא שיגרמו להם חולי חלילה. אם זה היה כל כך 'בריא' מן הסתם פרנסי העיר היו דואגים שיוקמו אנטנות ליד ביתם... השמיע אחד התושבים את דעתו, בכעס מובן בהחלט. התושבים אינם מתכוונים לשתוק.

הערת הנהלת אתר רינונים: אנחנו נמנעים מקידום מועמד זה או אחר ולכן דחינו אין ספור פניות אלינו והודענו שאצלנו אין ולא תהיה תעמולת בחירות כלשהי. אנחנו מחוץ למרוץ לראשות העיר ועוסקים אך ורק בדיווח על אירועי אח'מים. הפעם חרגנו כי מדובר בבריאות הציבור וזכות הציבור לדעת מה עושים למען שמירת בריאותו ונקווה שאת האנטנות ישאירו ל...מכוניות...אנחנו נעקוב כמובן מקרוב.
אביהו האן חבר מועצת עיריית חיפה וגלית עטיה תושבת השכונה. צילום: רונית קיטאי

תושבי הכרמל המערבי מוחים נגד קרינה שעומדים לכפות עליהם בבית יולס. צילום :רונית קיטאי

צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש הגיעה בצהריים...
*   70 רכזי תנועות נוער בחיפה למדו להציל...
*   כנס מועצות התלמידים והנוער השנתי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים