מעצב השיער החיפאי ענבר סבג כבר רגיל להרמת הגבות כאשר שומעים את שמו. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

השבוע ציין ענבר סבג (40) עשר שנים למספרה היפהפיה שלו השוכנת ברח' מוריה 63 פינת רח' זרובבל 1 בכרמל. המומחה להחלקות שיער אורגניות הידוע כמעצב שיער בעל ידי זהב, קיבל ברכות רבות גם לציון 20 שנות עבודתו במקצוע

פורסם ב: 23/01/2018 16:17

מעצב השיער ענבר סבג. צילום : רונית קיטאי
בין המברכות היתה גם אמילי לוי, רווקה בת 30 שעובדת מזה שנה אצל ענבר סבג אצלו השתלמה בעיצוב שיער. הוריו של סבג בחרו לו את השם הלא שגרתי ,ענבר, מה שיצר לו לא מעט אי נעימויות בחיים אך מי שמכיר אותו יודע שמדובר בגבר.

בימים אלה הוא מציין כאמור גם 20 שנים במקצוע בו הוא אחד המוערכים, כמדריך ראשי של חברת PH להחלקות שיער אורגניות, וכמי שמעביר קורסים וסדנאות לספרים. הכרמליסטיות מפקידות את שיערן בידיו ולא רק שהן מחמיאות לו אלא הן מקבלות מחמאות על העבודה הנפלאה שהוא מבצע. .

ענבר סבג שגדל בדרך נוה שאנן בחיפה ולמד בבי'ס 'הריאלי', גאה בעובדה שהוא עובד עם החומרים הטובים ביותר בעולם. 'אני עובד רק עם אלה שיש להם את אישור משרד הבריאות', הוא מדגיש. ענבר נשוי לענבל סבג וזה כבר משחק שמות בין בני הזוג, מה שמעלה חיוך תמידי אצל השומעים. ענבל סבג עוסקת בביטוח בחברת 'מנורה מבטחים' והם מגדלים את נויה בת 12 ואבישי בן 8. את בני הזוג סבג אפשר למצוא בבילוי בפאבים, במופעי מוזיקה, ב'צפרירים 1' ועוד.
מעצב השיער ענבר סבג היתה הקולגה העובדת אצלו אמילי לוי שאצלו השתלמה במקצוע. צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מירב ישראל חגגה יום הולדת 40 ודיברה...
*   עוז זהבי וזוגתו הגר יעברו לבית חדש...
*   אדווה ליזר חגגה את השקת הקליניקה שלה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים