שרה ויצמן נומרולוגית ומטפלת הוליסטית מציינת בימים אלה 30 שנה לעיסוקה בתחום הרוחני. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום משפחתי

כבר כילדה ראתה שרה וייצמן מה קורה אצל אנשים הסובבים אותה. היתה תקופה שהם חשבו שהילדה קצת 'מסובבת' ואולי כדאי לשלוח אותה לטיפול פסיכולוגי. היא לא הגיעה לכך ולימים למדה את נושא הרוח ומזה עשרות שנים מתפרנסת מכך... צוחק מי שצוחק אחרון

פורסם ב: 25/09/2017 22:40

שרה וייצמן המיסטיקאית. צילום : אלבום משפחתי
מספרת לי שרה וייצמן : 'כאשר בילדותי ראיתי דברים שעמדו להתרחש, אף אחד מבני משפחתי ומהסובבים אותי לא הבין את שאמרתי והם אפילו שקלו לשלוח אותי לטיפול פסיכולוגי אז לימים, כדי לא לאבד את שפיות דעתי החלטתי ללמוד את כל נושא הרוח . ועל כך נאמר 'כשהתלמיד מוכן המורה מגיע'.


הוזמנתי להרצאה בנושא נומרולוגיה שהעביר עופר קיסרי. לאורך כל ההרצאה הקשבתי בשקיקה
וכאשר חזרתי לביתי התחלתי לשחק עם המספרים ואז עולם חדש ניגלה למול עיניי. כל כך התלהבתי עד שהרגשתי שאני מאוהבת בתחום ומיהרתי לקנות ספר העוסק בנומרולוגיה.


את הקורס הראשון למדתי אצל שלום רותם והמשכתי ללמוד אצל מורים נוספים. אחר כך המשכתי ללמוד פתיחה בקלפים שונים , דרכי ריפוי ,חיזוי, הדרכת קבוצות ועוד. כאמור מזה 30 שנה אני לומדת גם מניסיוני וגם מהסובבים אותי. לפני חמש שנים הוצאתי לאור ספר נומרולוגיה שנקרא 'המהות' ומורים רבים לנומרולוגיה משתמשים בו כספר לימוד והדרכה בקורסים שהם מעבירים.

מגיעים אלי מכל קצות הארץ ואני גם מקבלת טלפונים מצד לקוחות מחו'ל . דברים רבים השתנו מאז ראשית דרכי בעולם המיסטיקה. אם בתחילת עבודתי בתחום, האנשים שהיו מגיעים אלי הציגו לי שאלות פשוטות כמו הוא או היא אוהב/ת אותי או לא אוהב/ת אותי' הרי שכיום האנשים שבאים אלי מציבים שאלות מורכבות וביניהם 'מה היעוד שלי' , 'מה התיקון שלי', 'האם אני בדרך הנכונה?'. בטיפולים האנרגטים שאני מבצעת , אני משחררת מטראומות העבר, חרדות כמו פחד מטיסות, חרדת נטישה ועוד.

חיי לא היו קלים מכיוון שפעמים רבות האנשים סביבי הקרינו אנרגיות לא חיוביות ואני שמאוד רגישה קלטתי זאת מיד ולא היה זה קל. תמיד הרגשתי מי נאמן , מי אמיתי ומי בוגד, מי חולה ומי לא ישאר בעולמנו זמן רב.

כאשר אנו מחוברים רגשית הכאב הוא גדול יותר וראיית האמת קשה יותר.המיוחד בתורת הנומרולוגיה זה הדיוק והיכולת לטפל בשורש הבעיה על ידי הכלים=המספרים. אני נעזרת בתקשור עם נשמות שפעמים רבות מגיעות כדי לחזק ,להדריך ולבקש סליחה ומחילה.

היום אני מרצה בפני קהל מגוון, מעבירה קורסים ובין היתר לימדתי אנשים המוכרים כיום מעבודתם בתחום הרוחני . בנוסף לכך אני מייעצת ומטפלת, מלווה אנשים רבים בדרך אל האושר , משתדלת לפזר סביבי שמחה וקלילות. לדעתי צריך לחיות במודעות ולא רק ללמוד מודעות. כאשר אנו נולדים
נכתבת מנגינת חיינו.את המילים אנו כותבים בעצמנו'..

שרה וייצמן 052-2265821.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   למי שרוצה לשרוד וגם לשפר את עתידו...
*   שלי אלקובי מתקשרת וקוראת בקלפי טארוט...
*   למיסטיקאית ליאת יוגב פונים בימים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים