המיסטיקאית ריקי קיטרו מצליחה גם ברחבי העולם. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

לאחר הופעה מצליחה באנגליה היא מוזמנת להופיע גם בפני קהל אמריקאי. המיסטיקאית ריקי קיטרו לא צריכה לפתוח בקלפים כדי לדעת מי יושב מולה. היא 'יורה' לאנשים היושבים באולם ולא עושה חשבון לאף אחד מהם. מה יקרה לדבריה לדונלד טראמפ ולבנימין נתניהו?

פורסם ב: 15/02/2017 14:57

ריקי קיטרו. צילום :רונית קיטאי
לדברי ריקי קיטרו : 'דונלד טראמפ עושה מלא טעויות ויפרוש בעצמו. הוא גורם לשנאה מטורפת כלפיו מכל עבר והוא ישלם על כך מחיר יקר וגם מחיר משפחתי. גם עם חתנו האהוב הוא כבר הצליח לריב, ובכלל, אין לו שליטה על המוח שלו. בנוסף לכך ינסו להתנקש בחייו והוא לא ימשיך לכהן כנשיא . אם זה לא מספיק לצרות שלו הרי שגם רעיתו השלישית, מלאניה, תעזוב אותו. גם עכשיו רוב הזמן היא חיה הרחק ממנו.

מה קורה עם בנימין נתניהו? 'ביבי יפרוש בעצמו ויש עוד שערוריות בדרך. הוא יקבל 'מכות' ובגידה מאנשים שלו בליכוד ועוד ישמעו על כך'.

לאחר שריקי קיטרו השתתפה בערב מיסטיקה בו כיכבה בתיאטרון שבהקמה בנוטינג היל באנגליה, היא מוזמנת להופיע בארה'ב עם מודעות שפורסמו זה מכבר על בואה וזו תופעה לא שגרתית. הקהל באולם האנגלי שידוע כקר ולא רק בגלל מזג האויר, התלהב מאוד , כי לא כל יום הם נתקלים במישהי שאומרת להם בפרצוף הכל ולא מסננת מילים.

שני הבנים שלה נשואים לרופאות וטרינריות ומזל שריקי ובעלה ד'ר (לרפואה אלטרנטיבית) יוסי קיטרו אוהבים חיות. הכלבה המפונפנת שלהם עברה באותו יום תספורת והליידי הקטנה והלבנה לא היתה מרוצה מהתוצאות ונכנסה למצב רוח דכאוני. זה מה שגרם לה להעדיף לישון כל הזמן, בחדרה של ריקי כמובן. לקהל היא הרי רגילה מיום שנולדה. היא עצמה את עיניה וכידוע לכם מה שלא רואים לא כואב. כלבה מי שלא מעניינת אותה התספורת של עצמה....

זה ממש קוריוז : בנה של ריקי, הזמר והשחקן ניר קיטרו, שחי באנגליה, התחתן באוגוסט 2016 בקהונה ביץ' בחיפה, באותו ערב בו התחתן גם בנו של עו'ד מושיק ינאי, שמתחת למשרדו שוכנת הממלכה הקסומה מלאת הפיות של ריקי קיטרו. השניים נמצאים ברח' רד'ק 11 במושבה הגרמנית בחיפה .

הם גילו כמה שהעולם קטן בצרוף המקרים משעשע בהחלט. היא עלתה למעלה עם מעטפה בידה כדי להזמין אותו לחתונת בנה, ואז שלף עו'ד מושיק ינאי מעטפה עם הזמנה לחתונת בנו. רק אז הם גילו שזה יוצא באותו מועד.רק בשמחות כמובן.

באנגליה חי גם אחיה של ריקי קיטרו שהוא אזרח בריטי ובעל חנות לאמנות, עם בן זוגו שמצייר. כך שהיא מרגישה שם ממש כמו בבית. כאשר ריקי הופיעה מול אולם של קהל בריטי, היא הפגינה חוש הומור צברי ומי שידועה כאישה שאין לה 'מסננת' ואחת שאומרת כל מה שהיא חושבת , היא שאלה את אחד האנשים בקהל מי זה בשבילו אדוארד? התשובה של המופתע היתה כי זהו שמו האמצעי. היא ידעה להגיד גם לאחר שאיבד לאחרונה חברים קרובים שהיו כמו אחים בשבילו וגם הוא נותר המום כמו כל היתר.

האמרגן שלה בלונדון הוא זה שמייצג את בנה ניר קיטרו . האחרון נשוי לאליסה קיטרו, רופאה וטרינרית.בנה, זיו קיטרו, עובד כמנהל מחלקת משחקים בחברת הייטק ומתגורר בחולון עם רעיתו הרופאה הוטרינרית גליה קיטרו, ילידת בת ים. לריקי ויוסי יש שתי נכדות בגילאי 10, 4 וחצי והם 'מכורים' להן. אפרופו וטרינריות. עם חיות אפשר להסתדר יותר מאשר עם בני אדם שמתנהגים לעתים כמו חיות... תשאלו את ריקי קיטרו. טל. 052-6647053, 052-6647054
כרזה על הופעותיה של ריקי קיטרו בארה'ב

מדסקסים ביעוץ עסקי ריקי ובעלה העוסק ברפואה אלטרנטיבית ד'ר יוסי קיטרו. צילום: רונית קיטאי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   אירנה איב זיסר לויט היא נומרולוגית...
*   בת שבע דור* מורה רוחנית ומתקשרת עורכת...
*   המיסטיקאית ריקי קיטרו בתחזית על המלחמה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים