משימה חברתית ממעלה ראשונה: מוודאים שאף ילד לא הולך לישון רעב מבקש אריק קפלן יו'ר ארגון ההורים בירושלים

'אני קורא לכל הורי ישראל, לפעול במסגרת ועד ההורים הבית ספרי לגיוס תרומות עבור משפחות נזקקות, מתוך הקהילה הבית -ספרית'

פורסם ב: 02/04/2020 17:51

נשיא התאחדות אילת אריק קפלן . צילום: באדיבות התאחדות אילת
מוסיף אריק קפלן יו'ר ארגון ההורים בירושלים: 'בימים טרופים אלה, כולנו חווים ימים קשים מאוד, מדובר בתקופה כמוה מדינת ישראל לא חוותה מרגע הקמתה , וכמו ישראל גם העולם כולו לא חווה פנדמיה כזו במאה השנים האחרונות. הסיסמה 'ביחד ננצח' נכונה ורלוונטית, זוהי תקופה שרק אם נהיה האחד בשביל השני, כולנו ביחד, החל מהקפדה על הוראות והמלצות משרד הבריאות,וכלה בסיוע ועזרה אחד לשני, אז ורק אז נוכל לעבור תקופה זו בשלום ואף לצאת ממנה מחוזקים ומלוכדים יותר.

לצערנו, למצב הנוכחי יש השלכות כלכליות כבדות מאוד על רובנו. אזרחים רבים, וביניהם הורים לילדים קטנים וגדולים, איבדו את פרנסתם, וכעת ונאלצים להתמודד בנוסף למצב של לחץ, חרדה, חוסר וודאות, בידוד של ילדיהם ושל עצמם - גם עם מצוקה כלכלית חמורה.

אכן, יש עמותות רבות שעושות מצוות רבות , אולם הקהילה הבית ספרית (הורים והצוות חינוכי) הינה אחד הגורמים המכירים בצורה הטובה ביותר את החברים בה ולכן האפשרות לסייע להם , נמצאת גם בידיהם. עכשיו זה הזמן שלנו כחברה חזקה, חמה, מחבקת ומלוכדת, להתגייס ולעשות מעשה ערכי. אני קורא לכל מוסדות החינוך לפעול במסגרת ועד ההורים הבית ספרי, ולגייס תרומות עבור משפחות נזקקות, מתוך הקהילה הבית ספרית. בואו נהווה דוגמה ומודל עבור ילדינו, נעזור להורים ולחברים אשר נמצאים לצידנו במשך שנים ארוכות בשעה הקשה הזו, ויחד נמנע מצב שבו ילד הולך לישון רעב.

הדרך המומלצת הינה פתיחת קבוצת פייבוקס, ביט (או כל אמצעי אחר לגיוס כספים המוני) ויחד עם הודעת טקסט ברורה וקצרה , לשלוח לכל הורי הילדים במוסד החינוכי . אני משוכנע שכך נצליח לגייס משאבים לעזור לחברים שלנו שזקוקים לכך.

אני יודע ומעריך מאוד את הגורמים השונים שכבר פועלים לילות כימים, ועושים הכל כדי שאף אחד לא יזדקק למזון, כולל בתי ספר שכבר הרימו יוזמה חשובה זו. מאחל לכולנו בריאות , חזרה מהירה לשגרה וכמובן עדיין חג שמח!'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   מועדון 'תמורה ארגון המורים' האריך...
*   הישראלים חוזרים לחנויות בזהירות רבה...
*   הבנק הדיגיטלי וישראכרט חתמו על הסכם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים