'קנדוק' ו'סופר-פארם' חתמו על הסכם שיתוף פעולה לשלוש שנים. כתבה: רונית קיטאי

סופר-פארם תרכוש 10 טון מוצרי קאנביס רפואי מ'קנדוק' במשך שלוש שנים ומוצרי הקנביס האיכותיים של קנדוק יימכרו ב-41 בתי המרקחת המורשים של סופר-פארם ברחבי הארץ. אלון גרנות, משה גברילוב, אהוד ברק, ניצן לביא ועוד משתפים פעולה לטובת כל הצדדים

פורסם ב: 05/03/2020 18:09

קנדוק, חברת הבת בבעלות מלאה, חתמה עם 'סופר-פארם', רשת הפארם המובילה והגדולה בישראל, על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי במסגרתו סופר-פארם תרכוש 10 טון מוצרי קנאביס רפואי בתקן GMP של קנדוק.

ניצן לביא מנכ'ל סופר-פארם: 'אנחנו פועלים כל העת לתת למטופלי הקנאביס את השירות הטוב ביותר ולספק את הביקושים. אני מברך על העסקה עם קנדוק, שתאפשר לנו להגדיל את מלאי מוצרי הקנאביס הרפואי באיכות GMP'.

אומר אלון גרנות מנכ'ל 'קנדוקאנו': 'אנחנו מברכים על ההסכם האסטרטגי עם סופר-פארם, רשת בתי המרקחת המובילה בישראל. שיתוף הפעולה בין סופר-פארם לקנדוק, חלוצה ישראלית מובילה בעלת 12 שנות מחקר, פיתוח, גידול וייצור קנאביס רפואי איכותי, מאפשר להנגיש את מגוון המוצרים של קנדוק לכלל מטופלי הקנאביס הרפואי בישראל, באמצעות הפריסה הארצית של רשת הפארם המובילה בארץ. זוהי פריצת דרך משמעותית נוספת באסטרטגיית הצמיחה של קנדוק'

משה גברילוב חבר דירקטוריון 'קנדוק', אשר הצטרף לאחרונה לחברה לאחר 18 שנים בתפקידי ניהול בכירים בחברת 'טבע': "מדובר בצעד משמעותי הממצב את קנדוק כחברה המובילה את התחום הצומח ביותר בענף הפארמה בישראל – קנאביס רפואי באיכות GMP".

כחלק משיתוף הפעולה, קנדוק תספק לסופר-פארם ולרוקחיה הפועלים בבתי המרקחת המורשים ידע מקצועי וקליני שנצבר במשך תקופת פעילותה בת 12 השנים. קנדוק תחל לספק את מוצריה לסופר-פארם החל ממועד החתימה.

קנדוק, מחלוצות ענף הקנאביס בישראל ובעולם, חרטה על דגלה לפעול לרווחת המטופלים תוך דגש על איכות ושרות. שיתוף הפעולה עם סופר-פארם מאפשר לקנדוק להנגיש לקהל המטופלים בארץ את מוצרי ה-GMP האיכותיים באמצעות בתי המרקחת של סופר-פארם הפרוסים בכל רחבי הארץ. שיתוף הפעולה ארוך הטווח עם רשת בתי המרקחת הגדולה בישראל ממצב את החברה כשחקן מוביל ומשמעותי בשוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.


קנדוק הינה מחלוצות ענף הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם ועוסקת במשך למעלה מ-12 שנים במחקר, טיפוח, גידול, ייצור ושיווק קנאביס רפואי לאלפי מטופלים במגוון ההתוויות המאושרות על ידי משרד הבריאות ובעלת שיתופי פעולה ופעילות בארץ ובחו"ל. לקנדוק מגוון מוצרים איכותיים העומדים בתקינת GMP ופותחו על בסיס הידע הנצבר לאורך השנים.

קנדוק מגדילה באופן ניכר את הנוכחות הגלובלית בארצות האיחוד האירופי ובקנדה והשקיעה בהגדלת כושר הייצור בארץ ובעולם והשבחת מתקניה לעמידה בתקנים הגבוהים ביותר בהתאם לנדרש בשווקי היעד. לקנדוק שיתוף פעולה אסטרטגי ובלעדי ל-7.5 שנים עם המובילה העולמית Tilray הכולל הזמנות יבוא, ייצור, שיווק ויצוא בהיקף מסחרי של מעל -7 טון מוצרי קאנביס רפואי GMP כבר בשנת 2020.

לקנדוק תוכנית מחקרים קליניים מתקדמים מהם תשעה מחקרים קליניים מתקדמים שאושרו ע"י היק"ר ומשרד הבריאות, ביניהם מחקר קליני שלב 3 (Phase 3) לטיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי.בין מנהליה של קנדוק ויועציה ניתן למצוא מנהלים בעלי ניסיון בהקמה וניהול חברות בינלאומיות מובילות בתחומי הפארמה, האגרוטק וכן אנשי אקדמיה ואגרונומים, בעלי ידע תיאורטי ומעשי נרחב בשיטות גידול וטיפול רפואי.
אתמול פרסמה קנדוק את חתימת הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם סלקט ביוטכנולוגיה, חברה ציבורית ישראלית הנסחרת בנאסדק (NASDAQ: APOP) למסחור הידע והקניין הרוחני של קנדוק במוצרי קנאביס לשימוש רפואי, אשר נועדו למנוע או להקטין צריכת תרופות אופיאטיות.

סופר-פארם היא רשת בתי המרקחת הגדולה והמובילה בישראל המונה כ- 260 סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ: מקריית שמונה בצפון ועד לאילת בדרום.
אהוד ברק. צילום: יח'צ

CANNDOC. צילום: יח'צ

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   לוחמי האש מצדיעים לכוחות מגן דוד אדום
*   חברת 'מעדני יחיעם' תרמו מוצרי נקניק...
*   'כללית' חוסכת ממטופליה חשיפה להדבקות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים