רזיאל עמר חגג בשבת יום הולדת שש והפעם זכה להפוך לגיבור על ספיידרמן. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות רמב'ם

רזיאל עמר מקריית אתא מאושפז לאחר שעבר בעיות רפואיות מסובכות בתקופה האחרונה ועם הכל התמודד בגבורה שלא מאפיינת ילדים בגילו. מי יזמו את ההפתעה שהפעם הוכנה לו לאחר שבפעם הקודמת היו אלה שחקני 'מכבי חיפה'? מי הכינה לו עוגת יום הולדת בתרומה?

פורסם ב: 19/02/2020 09:38

צילום: דוברות רמב'ם
מה קורה כאשר ילד גיבור בן שש פוגש את ספיידרמן? רזיאל עמר המאושפז בבית החולים "רות' לילדים ברמב'ם, חגג ביום שבת האחרון את יום הולדתו ה-6. לכבוד האירוע החשוב, התגייס בתחילת השבוע צוות מחלקת ילדים א' כדי לשמח את המטופל הצעיר שהתמודד עם בעיות רפואיות לא פשוטות בתקופה האחרונה.

בזמן שרזיאל המתין ליד מיטת האשפוז שלו, הגיח לפתע אל חדרו 'ספיידרמן' כשהוא מלווה בבועות סבון ומוזיקה משמחת. במשך דקות ארוכות, ביצע גיבור העל תרגילי אקרובטיקה מול הילד המופתע והפך את התדהמה שעל פניו לחיוך גדול. המפגש בין גיבור העל לגיבור הקטן, נחתם בעוגה מעוצבת שהעניק לו האורח המפורסם, מעשה ידיה של דנה שטרק, שהכינה אותה עבור האירוע בהתנדבות. ביקור גיבור העל נתרם אף הוא לטובת המשימה החשובה, ע'י מיכאל צריפין, מטעם 'ארץ הפלאות', המקיימת הפעלות לאירועי ילדים וימי הולדת.


אומרת פולינה גורבן, אחות במחלקה שיזמה את ההפתעה ביחד עם מעיין גלעד עובדת המחלקה: 'זה אושר גדול לשמח ילדים מאושפזים ולנו במחלקה כמו משפחה אחת גדולה וכשאנחנו רואים שיש אפשרות להעלות חיוך על פנים של ילד ובני המשפחה, אנחנו נרתמים למשימה. זה חלק בלתי נפרד מתהליך ההחלמה'.

כזכור, עמר שהה עד לאחרונה במחלקת טיפול נמרץ ילדים בביה'ח 'רות' שברמב'ם, כשהוא מתמודד עם חיידק טורף שתקף את גופו. לאחר אשפוז בן שבועיים, הוא התאושש והועבר למחלקת ילדים א' להמשך טיפול והשגחה. כעת עומדת בפניו תקופת שיקום להתמודדות עם הזיהום שפגע בגופו והוא נעזר בקביים וכיסא גלגלים כדי להתנייד. בשבוע שעבר הוא זכה לביקור משחקני מכבי חיפה בכדורגל, הקבוצה שהוא אוהד, שבאו לתמוך בו ולעודד אותו בתהליך ההחלמה.

"הילד הזה הוא בפירוש גיבור", מסכמת פולינה גורבן שקובעת כי 'כל הילדים שמאושפזים אצלנו הם כאלה' וכך עם עוגת יום הולדת מוזיקה וספיידרמן: חגג צוות מחלקת ילדים א' 'רות' שברמב'ם את יום הולדתו של רזיאל עמר. מזל טוב והחלמה מהירה!
הצוות חוגג לרזיאל עמר עם ספיידרמן. צילום: דוברות רמב'ם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חוקרים ממכון רקח לפיזיקה באוניברסיטה...
*   אחרי שהחלימו מנגיף הקורונה: האב והבן...
*   מרכז הפעלת הדוגמים של מד'א בירושלים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים