אלינור רז שעבדה כנערת ליווי במשך 12 שנים חשפה את סיפורה האישי כמרצה אורחת במועדון תרבות 'מרכז פנורמה' חיפה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

ההרצאה התקיימה ברחבת קפה 'פלפלת' ב'מרכז פנורמה' שם ניצבה אלינור רז (40) נשואה מזה חמש שנים ואם לבן ארבע.

פורסם ב: 18/02/2020 19:42

מימין לשמאל אלינור רז עם מנהלת יחסי הציבור של 'מרכז פנורמה' לימור כרסנטי. צילום :רונית קיטאי
היא נראית כמו אישה צעירה ונאה שתראו ברחוב ולא תדמיינו מהו העבר שלה. מי שהיתה נערת ליווי שכינתה את עצמה בשם הבדוי, עדי, וצברה לקוחות כאשר עבדה בדירות אירוח שונות במרחב תל אביב ואת ההידרדרות לעולם זה החלה בגיל 21 כתוצאה מאונס שעברה מגבר שהיה חבר משפחה קרוב. סיפור שצריך לשמוע כדי להאמין.


אלינור רז גוללה את סיפור איבוד הדרך כמי שהחלה כבת למשפחה בת חמישה ילדים שהפכה עם החזרה בתשובה של הוריה למשפחה בת עשרה ילדים. החשיפה מחול לקודש גרם לה להרגיש כי תשומת הלב של הוריה עברה ממנה אל הדת. בחיפוש אחר 'הצומי' היא קיבלה כסף קל שהפך אותה למישהי אחרת לגמרי.

ההורים שגילו, הגבר שהשחית אותה ואנס אותה עם חברו, הכסף הקל שגורם לאיבוד הדרך לנערה בת 14 המקבלת אלפי שקלים לחודש. הסיפורים קולחים מפיה בשטף והקהל הרב האזין לה בשקיקה. היא דיברה על מלוניות היום בתל אביב בהן עבדה כמו גם בדירות האירוח המעופשות ברחובות ידועים בתל אביב ועוד.

אלינור חמאווי שגדלה בבני ברק על גבול רמת גן סיפרה על הגירושין מבעלה לשעבר שגילה את סודה לאחר שכבר חשב שיצאה ממעגל הזנות, על השינוי שעשתה בחייה, ההתמודדות והמסקנות. אלינור רז היא אישה צעירה ונאה עם אופי חזק, אינטליגנטית ורהוטה ביותר. בין המאזינים היתה לימור כרסנטי מנהלת יחסי הציבור של 'מרכז פנורמה' שהיתה זאת שהזמינה אותה להרצות, מנכ'ל 'מרכז פנורמה' עמי אשכנזי ומנהלת השיווק של 'מרכז פנורמה' ומנהלת לשכתו לילך אדוני ועוד רבים ורבות. אחת מהן אגב היתה עו'ד סופי ספקטור שכל כך התלהבה מהמרצה האמיצה והבטחון העצמי שלה ואישיותה עד שהזמינה אותה בתום ההרצאה להמשיך אתה למשקה בבית קפה אחר ואף הזמינה אותה להיות אורחת שלה בתוכנית הרדיו 104.5 שתתקיים ב-29.2.2020.
מימין לשמאל אלינור רז ועו'ד סופי ספקטור. צילום :ארז כלב

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   היום ומחר מתקיימים התרמות דם בטכניון...
*   ההסתדרות במרחב חיפה למען עובדי מגן...
*   עו'ד משה יונאי ממשרד רולף-יונאי נבחר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים