יו'ר גשר ח'כ אורלי לוי אבקסיס: 'המתנה לרפואה מקצועית, לא יותר משבוע'. צילום: דוברות העבודה גשר מרצ

יו'ר העבודה גשר מרצ ח'כ עמיר פרץ ויו'ר גשר ח'כ אורלי לוי אבקסיס המיועדת לתפקיד שרת הבריאות ביקרו הבוקר (ג') בקופות חולים בגוש דן. במהלך הסיור נפגשו השניים עם צוותים רפואיים ושוחחו עם חולים הממתינים לתורים לרפואה מקצועית חודשים רבים

פורסם ב: 11/02/2020 18:19

אורלי לוי אבקסיס ועמיר פרץ. צילום: דוברות העבודה גשר מרץ
אמרה ח'כ אורלי לוי אבקסיס: 'לא ייתכן שחולים יאלצו להמתין חודשים ארוכים לתור לרופא מומחה. נדאג לקצר את זמני ההמתנה לבדיקות ויותר מכך לפענוח שלהם, שלפעמים לוקח יותר זמן מהתור לבדיקה עצמה. קבלת מענה רפואי קונקרטי ומיידי הוא הזכות הבסיסית ביותר המוענקת לאזרחי המדינה. לא הגיוני כי ההמתנה הארוכה והבלתי הוגנת לרפואה מקצועית תגרום להרעת מצבם הבריאותי של חולים. אופן התנהלות זה מתאים למדינות עולם שלישי ולא למדינה שמתהדרת בקדמה. זהו הוספת חטא על פשע. אנחנו נדאג שזמן ההמתנה לתורות לרופאים מקצועיים לא יעלה על שבוע'.

ח'כ עמיר פרץ: 'מערכת הבריאות בישראל חייבת ניתוח חירום. חייבים השתלת לב חברתי בממשלה הבאה. בכל רחבי הארץ מתלוננים החולים על עיכוב של חודשים ארוכים בקבלת תורים, חוות דעת מקצועיות ובהחמרה במצבם הבריאותי בעקבות זאת. רבות הפעמים שמדובר במקרים חמורים, המסכנים חיי אדם. הממשלה מזניחה את בריאות האזרחים ומפקירה אותם ואת בריאותם'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   אור לנצ'נר מנכ'ל לומינטי נטוורקס :...
*   חוששים לפנות למיון בבית חולים? לאור...
*   העיר תל אביב הצדיעה אתמול לעובדי ומתנדבי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים