עשרות גימלאים/יות חברי ההסתדרות במרחב חיפה השתתפו השבוע בטיול ליילי מיוחד בחצר האחורית של תל אביב

היה זה מי שבעבר היה הכתב בתחום הפלילי של 'ידיעות אחרונות' בוקי נאה (שיש הזוכרים אותו היטב מהריאליטי 'הישרדות'. ר.ק.) הוא שהדריך אותם עם סיפורים מרתקים במיוחד אותם השמיע להם בעת הסיור

פורסם ב: 04/02/2020 18:41

סיור הגימלאים עם בוקי נאה. צילום: ההסתדרות במרחב חיפה
עוד בטרם עשה נהג האוטובוס את הסיבוב שלו לציאה מחיפה לכיוון תל אביב, עלתה לאוטובוס אחראית גימלאים מרחב חיפה סמדר רואש, כדי לברך את הגימלאים והגימלאיות ולאחל להם סיור מרתק ומוצלח.

הסיור המיוחד ברחובות תל אביב, בהדרכתו של בוקי נאה, נמשך קרוב לשבע שעות והתקיים בשעות הערב. הסיפורים עסקו באירועי הפשיעה המעניינים במדינת ישראל מהקמתה ועד היום.סיור הלילה בין פחי הזבל בחצר האחורית של העיר תל אביב התחיל בשעה 17:00 בחניון רידינג והסתיים שם אחרי חצות. במהלך הסיור עצרו גמלאי ההסתדרות ממרחב חיפה להפסקת אוכל עצמאית שבה כל אחד בחר היכן הוא אוכל.

הסיור הפגיש את המשתתפים במקומות שבהם היו אירועי פשיעה חשובים או מעניינים, עם הדמויות שקשורות לאירועים האלה. בנוסף לכך ביקרו המשתתפים במקומות הבילוי שבשולי החברה והעיר הגדולה כמו בתי זונות, חשפניות , סאדו-מאזו וכדומה. בחלק האחרון של הסיור הגיעו משתתפי הסיור המיוחד להתחנה המרכזית הישנה בתל אביב, מקום פעולתם של הזרים והזונות. הם חזרו לחיפה בשעת לילה מאוחרת כשהם מלאים בחוויות מסעירות ומרגשות.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   מה עושה בימים אלה עו'ד ראובן בינר לשעבר...
*   תפילת שלושת הדתות למלחמה בקורונה...
*   ראש עיריית חיפה ד'ר עינת קליש רותם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים