השבוע בלשכת עורכי הדין בחיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ועד לשכת עורכי הדין חיפה

ד'ר רון שפירא, עו'ד אבי חימי, אפרים צ'יזיק, עו'ד רני פינגרר, ד'ר יהודית קורן, עו'ד משה יונאי, גלית סנה לוריא, עו'ד תמי אולמן, עו'ד יורם גורי, עו'ד איתי פריימן ,עו'ד מיקי מיכאלוביץ ועוד

פורסם ב: 04/02/2020 16:57

עו'ד משה (מושיק) יונאי ידוע כ'פלפל' מהלך על שתיים, וכך נהנו ב'בית הפרקליט' בלשכת עורכי הדין בחיפה מחידודי לשונו ,עשרות עורכי דין שהאזינו לסיפוריו המשעשעים

עו'ד משה יונאי דיבר בתחום ניגודי עניינים וניהול הליך הבוררות כאשר 'חרב הזמנים' מרחפת על ראשו של הבורר והצדדים. ההרצאה ניתנה במסגרת השתלמות פרקטיקה של הליכי בוררות, שריכזו עו'ד ד'ר יהודית קורן ועו'ד רני (רן) פינגרר .ד'ר קורן הירצתה על סיוע בית המשפט להליכי בוררות.

עורכת הדין והמגשרת גלית סנה לוריה הנחתה השבוע קורס גישור כללי והסבירה בנושאי משא ומתן המבוסס על הגישה המשלבת ודרכים להתמודדות עם מחלוקות.

כיצד ניתן לקבוע כי נהג סיכן בנהיגתו? מהם המבחנים שחייבים להתקיים למדידת רמת הסיכון? על דברים אלה ואחרים הירצה עו'ד גל מוטאי במפגש השני של השתלמות תעבורה השבוע ב'בית הפרקליט' בחיפה. עו'ד חגית יוסף שסייעה לרכז את ההשתלמות היתה בין הדוברים וכולם כאחד התרכזו בהרצאתו של ד'ר רון שפירא, נשיא בית המשפט המחוזי בחיפה.

בשנים האחרונות חלו תמורות משמעותיות בחוק תובענות ייצוגיות ובהלכתו החדשה של בית המשפט העליון, בנושא זה דנו השבוע חברי ועדת תביעות ייצוגיות של לשכת עורכי הדין מחוז חיפה, עוה"ד שי פניני, אורן אוזן, צאלח מרזוק וקורן נוימרק, כשלבסוף הוחלט לכנס יום עיון מיוחד בנושא לציבור עורכי הדין במחוז.

ממונה מע'מ חיפה צביקה רחמים, סגנו אריה גונן וראש תחום מע'מ חיפה יעקב אמדו התארחו השבוע בלשכת עורכי הדין בחיפה בועדת מיסים ומיסוי פלילי בראשותם של עורכי הדין לירון פריימן, פטריק אלגז, מימון טולדנו ותמיר קלדרון. סקירה רחבה בנושא השמיע מנהל מע'מ חיפה.

ישנה חשיבות רבה להגשת בקשות בסעד נכון להוצאה לפועל וגם הניסוח חשוב, על דברים אלה ואחרים דיברה השבוע הרשמת אלה פטל, הממונה על הרשמים במחוז חיפה והצפון בועדת הוצאה לפועל של לשכת עורכי הדין בחיפה. יושבי הראש של הועדה עו'ד קרן אבריאל, אוסאמה חזבון, פרג' טאהא ומשה ישראל הודו לפטל ולנציגים הנוספים שהתארחו בועדה: לינא בולוס רשמת הוצאה לפועל עכו, שרונה דהן מנהלת מחוז חיפה והצפון רשות האכיפה והגבייה, ארז אוחנה מנהל תחום חדלות פרעון מחוז חיפה ואת יושבי ראש ועדת חדלות פרעון במחוז,עורכי הדין איתי פרימן,ענבל בית הלחמי ואסיא סיוון.

ההרצאה הועברה במסגרת המפגש הרביעי של השתלמות ניהול תיק אזרחי, בו התארח גם שופט בית משפט השלום בחיפה אפריים צ'יזיק ועו'ד יורם גורי. היה מרתק.

עו'ד איתי פריימן, יו'ר משותף ועדת חדלות פרעון ארצית ורכז אקדמי של כנס חדלות פרעון באילת נשא השבוע את דברי הפתיחה בכנס חדלות פירעון שנערך בעיר: 'מברך על השתתפותם ושילובם של כל חברי המחוזות במושבים המרתקים ותודה גדולה ליו'ר לשכת עורכי הדין עו'ד אבי חימי, שאיפשר זאת'.

לשכת עורכי הדין מחוז חיפה, בראשותה של עו"ד תמי אולמן יו'ר משותפים של ועדת מיסים, עורכי הדין לירון פריימן, פטריק אלגז, מימון טולדנו ותמיר קלדרון, אירחו השבוע בבית הפרקליט בעיר את לשכת רואי החשבון בראשותה של רואת החשבון גלית יחזקאלי ליום עיון מרתק בנושא תכנוני מס, במהלכו זכו לסקירה מפי של סגן פקיד שומה חיפה ירון חושקובר ועו'ד טלי ירון אלדר. רואה החשבון רפעת עוואד דיבר על עולם הנאמנויות מהפרספקטיבה של דיני המס, עורך דין ורואה החשבון מיקי מיכאלוביץ דיבר על כללי קיזוז הפסדים וחובות אבודים ועם חוש ההומור שלו הצליח היטב לשעשע את הקהל.
עו'ד איתי פריימן ועו'ד אבי חימי . צילום: ועד לשכת עורכי הדין בחיפה

ד'ר רון שפירא. צילום: ועד לשכת עורכי הדין חיפה

ד'ר יהודית קורן. צילום: ועד לשכת עורכי הדין בחיפה

עו'ד רני פינגרר. צילום: ועד לשכת עורכי הדין חיפה

עורכת דין ומגשרת גלית סנה לוריה. צילום: ועד לשכת עורכי הדין חיפה

עו'ד לירון פריימן . צילום: ועד לשכת עורכי הדין חיפה

שופט בית משפט השלום בחיפה אפריים צ'יז'יק. צילום: ועד לשכת עורכי הדין חיפה

ועדת הוצאה לפועל בלשכת עורכי הדין חיפה . צילום: ועד לשכת עורכי הדין חיפה

עו'ד חגית יוסף. צילום: ועד לשכת עורכי הדין חיפה

עו'ד גל מוטאי. צילום: ועד לשכת עורכי הדין בחיפה

עו'ד משה יונאי . צילום: ועד לשכת עורכי הדין חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   מה עושה בימים אלה עו'ד ראובן בינר לשעבר...
*   תפילת שלושת הדתות למלחמה בקורונה...
*   ראש עיריית חיפה ד'ר עינת קליש רותם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים