על רקע המחסור: חברת PassportCard הטיסה 12,000 מסכות הגייניות לקהילות הישראלים והיהודים בסין

בעקבות הידיעה שפורסמה ביממה האחרונה על רכישת עשרות אלפי יחידות של מסכות היגייניות לפנים, פנו נציגי חב'ד ונציגי קהילות ישראלים בסין, ל - PassportCard בבקשה לסיוע. לאחר שהחברה הקצתה עשרות אלפי יח' של מסכות פנים היגייניות ליוצאים לחו'ל בנתב'ג, כעת היא נרתמת למען קהילות הישראלים והיהודים בסין

פורסם ב: 31/01/2020 12:46

צילום: PassportCard
לאור ההאצה בהתפשטות המגפה, ולאחר שהחברה הקצתה עשרות אלפי יחידות של מסכות פנים היגייניות בנתב'ג לישראלים היוצאים לחו'ל, כעת היא נרתמת למען קהילות הישראלים והיהודים בסין עם משלוח של 12,000 מסכות שינחת היום.

אתמול הוציאה חברת PassportCard משלוח מיוחד של 12,000 מסכות היגייניות לפנים המיועדות לשליחי חב'ד ולקהילות הישראלים והיהודים בסין. הסיוע של החברה מגיע עקב מחסור חמור של מסכות בסין, בין היתר בעקבות סגירת מפעלי הייצור בערים השונות.

בימים האחרונים נרשמה האצה בהתפשטות הנגיף, כשמתחילת ההתפרצות אובחנו בסין כ-7,700 בני אדם שנדבקו בקורונה ומניין ההרוגים עומד כעת על 170. מספר הנדבקים עקף אתמול את כמות הנדבקים מנגיף הסארס שתקף את המדינה בשנים 2002-2003. התפשטות הנגיף לערים נוספות בסין מובילה לסגירה של עסקים ובין היתר, מפעלים האמונים על ייצור מסכות היגייניות לפנים.

המשלוח המוטס צפוי לנחות בסין מחר (יום ו') ויצא לתפוצה לערים: שנגחאי, בייג'ין, גואנג'ו, שן זן והונג קונג, שם ממוקמים בתי חב"ד וריכוז גדול של קהילות ישראלים ויהודים. לאחר הגעת המשלוח לערים הייעודיות, נציגים של בית חב"ד ידאגו לחלק המסכות ליהודים וישראלים ששוהים כעת באזורים הנגועים. השימוש במסכות נעשה בעיקר על מנת לצמצם את החשיפה הישירה לנגיפים הנישאים באוויר, לאחרונה, עם פרוץ הנגיף, המוצר הגיע לביקוש שיא, ומחסור במסכות נרשם בארץ ובעולם.

יואל אמיר מנכ'ל :PassportCard אתמול התחלנו בחלוקה של כ- 100,000 מסכות בנמל התעופה בן גוריון לכל הנוסעים לחו"ל. פנו אלינו היום מבית חב"ד ונציגויות הקהילה הישראלית בסין בבקשה לסיוע. נענינו לבקשה והמסכות כעת עושות דרכן לסין לשימוש הקהילה המקומית. אנחנו זמינים כל העת עבור לקוחותינו בכלל ערוצי השירות ובמידת הצורך נעשה כל שביכולתנו לילות כימים על מנת להחזיר כל לקוח ארצה בשלום'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   אגודת ידידי המרכז הרפואי בני ציון...
*   החלו טיפולי חמלה בחולי קורונה בישראל...
*   הגנה מהפכנית ביצעו פרופ' איל זוסמן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים