מפגש בין ד'ר חגי אמיר מנהל בי'ח לוינשטיין ופרופ' דניאל חיימוביץ'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דני מכליס אוניברסיטת בן גוריון

רופ' דניאל חיימוביץ, נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, המציין בימים אלה שנה לכניסתו לתפקיד, הזמין את ד'ר חגי אמיר בוגר הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון,, שמונה לפני מספר חודשים למנהל ביה"ח השיקומי לוינשטיין - למפגש בלשכת. השניים סיירו ביחד באוניברסיטה וסעדו בצהריים ביחד עם פרופ' עמוס כץ דיקן הפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטה ועוד

פורסם ב: 22/01/2020 16:47

צילום: דני מכליס אוניברסיטת בן גוריון
ד'ר חגי אמיר המכהן גם כמנהל המחלקה לשיקום אורתופדי בלוינשטיין, הינו כאמור בוגר של הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה ונמנה בשנת 1984 על המחזור הרביעי של מסיימי לימודי רפואה בפקולטה. היה זה מבחינתו ביקור מרגש וחזרה נוסטלגית לימים בהם היה סטודנט בנגב.

במהלך הביקור ביקר ד'ר חגי אמיר באשכול המעבדות לחקר התנועה והשיקום וצפה בפיתוחים חדשים של האוניברסיטה, שהוצגו על ידי פרופ' יצחק מלצר, מנהל ביה'ס למקצועות הבריאות ע'ש רקנאטי; ד'ר שלי לוי-צדק ראש המעבדה לחקר הזקנה, קוגניציה ושיקום וד'ר סימונה בר-חיים, ראש המעבדה לבקרה מוטורית ושיקום הליכה.

פרופ' חיימוביץ וד'ר אמיר סיכמו במהלך הביקור על בחינת שיתופי פעולה מחקריים של האוניברסיטה עם ביה'ח ושילוב פיתוחים טכנולוגיים בתהליכי השיקום. ד'ר אמיר העלה בפני הנשיא ודיקן הפקולטה למדעי הבריאות את מצב השיקום בישראל ואת הצורך ההולך ועולה באנשי שיקום מעולים שישמרו את מקצוע השיקום בארץ להובלה כפי שהוא כיום, למרות הצרכים ההולכים ומעצימים. סוכם על המשך ביקורים הדדיים ושיתופי פעולה בין בית החולים לוינשטיין ואוניברסיטת בן-גוריון בהוראה מחקר ואקדמיה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מרכז הפעלת הדוגמים של מד'א בירושלים...
*   בדיקה פשוטה לאיתור רמות חמצן בדם עשויה...
*   חוששים לפנות למיון בבית חולים? לאור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים